Horečka útočí! Přepadne vás na konci září

Nový český muzikál Horečka sobotní noci bude mít zanedlouho svoji premiéru. Dotahují se poslední detaily, herci naplno zkoušejí, prostě se finišuje, aby diváci byli spokojení!
Jan Kříž je prostě v roli Tonyho nepřekonatelný.
Jan Kříž je prostě v roli Tonyho nepřekonatelný.
jj

reklama

Muzikál, jehož filmová předloha byla fenoménem v 90. letech a který diváky zavede do 70. let minulého století, se vyznačuje hlavně barevností oblečení. Na tom se ostatně shodli i herci. „Kdybych mohla něco přenést ze 70. let do současnosti, určitě by to byla barevná móda! Já mám ráda barvy a v současnosti jsou lidi hrozně ponurý a málo barevný,“ nechala se slyšet Marie Blahynková. „Naše kostýmy jsou hodně barevný, což je krásný, v dnešní době mi to hodně chybí,“ dodala ještě.

Další typickou věcí pro 70. léta jsou prý skvělé písně, které v té době vznikaly! V muzikálu jsou totiž slyšet hity skupiny Bee Gees. Ale právě styl a prostředí bylo hlavní starostí režiséra Jána Ďurovčíka. „Lidé hodně často srovnávají Horečku s Pomádou, což lze pochopit, takže moje první myšlenky vedly směrem, jak tyto tituly od sebe co nejvíce odlišit,“ svěřil se Ján. „Nahrálo nám do karet, že zatímco Pomáda je „růžová“ lehká komedie, Horečka sobotní noci má v sobě určité sociální aspekty, nepřináší pouze bezproblémovou zábavu.“

Rozhodně je ale na co se těšit! Světelná show i kostýmy jsou prostě nezapomenutelné! Premiéra je naplánovaná na 30. září 2014 v divadle Kalich.

Mohlo by vás zajímat:

Zpěvačka Lucia Šoralová s dcerou Rebekou

Zpěvačka Lucia Šoralová porodila druhé miminko skladateli Soukupovi. Kluk, a nebo holčička?

Angelina ve svatebním

Neuvěřitelná zpráva: Svatba Brada s Angelinou je možná neplatná

 
Alena Šeredová si na nezájem mužů nikdy nemohla stěžovat

Alena Šeredová: Na nákupech s novým chlapem. Je podobný Gigimu?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!