Horor! Rodina si koupila banány a z nich vylezly stovky jedovatých pavouků

Až si budete kupovat banány, dejte si pozor, abyste si s nimi nedonesli domů i nějaká zvířátka. Anglická rodinka si koupila trs banánů a z nich jim vypadli rovnou na koberec malí pavoučci. Jednalo se Brazilské putovní pavouky, kteří patří k nejjedovatějším na světě.
Tak tohle jsou ti smrtící pavouci, které si přinesla nic netušící rodina domů na banánu.
Tak tohle jsou ti smrtící pavouci, které si přinesla nic netušící rodina domů na banánu.
profimedia.cz

reklama

Těmto pavoukům se také říká banánoví pavouci. Rádi se totiž ukrývají právě v trsech banánů. Díky tomu pak cestují z Jižní Ameriky kamkoli po světě.

Rodina, která Brazilské putovní pavouky našla v banánech, musela okamžitě opustit svůj domov a přes tři dny nechat svoje obydlí dezinfikovat speciální firmou. Deratizace od pavouků je stála skoro 2500 liber!

Strachu z banánů se rodina už asi nikdy nezbaví. Ale aspoň můžou být rádi, že je nějaký z pavouků nekousl. Jed z těchto zvířat je až třicetkrát silnější než jed chřestýše.

Až si budete kupovat banány ke svačině, dejte si pozor, ať nezdlábnete i nějakého toho členovce. Mohla by to být také vaše poslední svačina vůbec...

Mohlo by vás zajímat

Banana art - Clockwork Orange

Banana art – umění „vytesané“ do banánu

Snímky bouřkových mraků, které se valí přes Sydney, nemají chybu. Mraky připomínají načechrané peřiny, do nichž se město zachumlává.

25 NEJ fotek a zajímavostí uplynulého týdne (FOTOGALERIE)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!