HRA O TRŮNY: Další hrdina vstane z mrtvých? Seriál natáčí postava, u které to nikdo nečekal

Chystaná šestá série Hry o trůny zřejmě nabídne opravdu nečekané zvraty. Jinak si to neumíme představit.
Kdopak z nich bude zase hrát o trůny?
Kdopak z nich bude zase hrát o trůny?

reklama

Diváci ho nikdy neviděli opravdu zemřít, takže jeho příchod zpět byl vlastně vždycky otevřený. Přesto už se na něho zapomnělo, jelikož chyběl v celé páté sezoně. Ano, řeč je o Sandoru Cleganovi neboli Ohařovi. Herce Roryho McCanna totiž fanoučci opakovaně chytili v Belfastu, kde se seriál natáčí.

Připomeňme, že jsme Sandora naposledy viděli těžce zraněného v pustině v desátém dílu čtvrté série nazvaném Děti. Ocitnul se tam po souboji s Briennou z Tarthu a Arya Stark mu nepomohla a zároveň odmítla ukončit jeho trápení.

oharova smrt Foto:

Rory McCann momentálně nemá žádné jiné filmařské závazky, takže nic nebrání tomu, aby se zase naplno ponořil do své seriálové role. Velký zjizvený drsňák by mohl zase trochu vyrovnat poměr sil v Západozemi.

Jenže Ohař není zdaleka jedinou postavou, která se možná vrátí. V Belfastu totiž v těchto dnech můžete narazit taky na představitelku Ošy a na malého Rickona, nejmladšího z rodu Starků.

truny instac1 Foto:

Samozřejmě neutichají ani spekulace o návratu miláčka diváků Jona Snowa, protože se v Belfastu vyskytuje už nějak podezřele dlouho na to, aby si tam jen odskočil za kamarády. Mrkněte na tři dny staré foto:

truny instac2 Foto:

Začne šestá série v dubnu příštího roku velkolepou scénou Snowova pohřbu, při které dojde i na flashbacky se všemi zmíněnými? Nebo se napříč celou sérií budeme vracet zpátky do minulosti? A nebo se prostě zmínění naplno vrátí do Hry o trůny? Co myslíte?

Cage of Thrones - seriál, co nechceš vidět!

PSYCHO GALERIE: Jak by vypadala Hra o trůny, kdyby ji ovládl Nicolas Cage?

Knihy George R. R. Martina nejsou dokončené, ale my už víme, kdy skončí sága na obrazovkách...

HRA O TRŮNY: Tvůrci prozradili, kolik nás ještě čeká sezón a navrch přidali jednu sladkou třešničku...


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!