Hra o trůny: Kit Harington a Rose Leslie přivítali osmou sérii!

Každý fanoušek Game of Thrones ví, že již za týden se můžeme těšit na novou a také poslední sérii, která bude mít osm dílů. Na premiéru se přišel podívat téměř každý herec, který v seriálu dlouhodobě účinkoval, a to včetně Kita Haringtona a Rose Leslie. Ti svou seriálovou lásku proměnili ve skutečnou. Dvojice nyní plánuje rodinu!
Kit Harington a Rose Leslie přivítali osmou sérii
Kit Harington a Rose Leslie přivítali osmou sérii
twitter.com/Rodrister

reklama

Kit Harington je představitelem bojovníka Jona Snowa, který se v seriálu zamiloval do „divoké“ ženy Ygritte. Dvojice se do sebe zamilovala i mimo filmové plátno, a tak jim natáčení erotických scén nedělalo žádný problém.

Kit Harington a Rose Leslie přivítali osmou sérii
Autor: twitter.com/lovingseries Kit Harington a Rose Leslie přivítali osmou sérii

Sám herec přiznává, že na seriálu vidí nejlepší to, že potkal svou budoucí ženu. Natáčení probíhalo na Islandu. „Je to nádherná země, příroda je tu opravdu nevyzpytatelná a neokoukaná. Je to prostě nádhera. Nejkrásnější na tom celé je, že jsem tu potkal svou budoucí ženu,“ svěřil se Vogue Italy Harington. Herec také dodal, že nyní plánuje rodinu. Dvojice si řekla ANO minulý rok ve Skotsku.

Kdy se vrátí Hra o trůny? 2

Hra o trůny: Režisér lhal s koncem seriálu i Baracku Obamovi

„Pokud s někým máte zahrát milostnou scénu a zároveň vás ten dotyčný přitahuje, je velmi snadné se zamilovat,“ vysvětlit Kit. Na premiéru Hra o trůny dorazilo nespočet herců a hereček včetně Gwendoline Christie,  Sophie Turner, zmiňovaný Kit Harrington s Rose Leslie, Peter Dinklage i Emilia Clarke. Premiéra budoucí osmé řady probíhala v New Yorku v Radio City Music Hall. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna, kdy bude vysílán první díl.

Emilia Clarke a Kit Harington
Autor: twitter.com/Rodrister Emilia Clarke a Kit Harington

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!