Hra o trůny končí a vztek fanoušků roste! Petici o přetočení celé série podepsal už milion lidí

Dnes kolem třetí hodiny ranní byla zveřejněna poslední epizoda k nejpopulárnějšímu seriálu současnosti Hra o trůny. Fanoušci se závěrem nesouhlasí a podepisují petici, která by měla přimět televizní stanici HBO, aby nechala celou osmou sérii přetočit. Petici podepsal už milion lidí.
Hra o trůny: Emilia Clarke
Hra o trůny: Emilia Clarke
twitter.com/The_SilentJudge

reklama

Šance na úspěch jsou velmi malé, nikdo nečeká, že by mu tvůrci vyšli vstříc. I fanoušci jsou si tohoto faktu vědomi, jen chtějí dát najevo svou nespokojenost. Podle nich očekávali „něco víc“. Celá osmá řada je podle nich výmyslem, který posouvá seriál na dno.

Hra o trůny: Emilia Clarke
Autor: twitter.com/gaywitchbiitch Hra o trůny: Emilia Clarke

V petici fanoušci prosí televizní stanici HBO, aby přetočila celou osmou sérii a udělala z ní opravdovou podívanou. Seriál se inspiroval knižní předlohou George R. R. Martina, který k závěru knihy ovšem nedošel a ta je tak stále nedokončená. Tvůrcům však poradil, jak by mohl celý seriál skončit. Ti s tím ale nesouhlasili a našli si své možné závěry, jak by nejsledovanější seriál světa měl být dokončen.

Emilia Clarke

Co jste možná nevěděli: Hvězda ze seriálu Hra o trůny Emilia Clarke málem zemřela!

Do fanoušků se obul i dvaadvacetiletý herec Isaac Hempstead, který v seriálu ztvárnil Brana Starka. „Je to absurdní, je to prostě směšné, že se fanoušci domnívají, že mohou požadovat jiný konec, protože tenhle se jim nelíbí,“ řekl herec, který si toto jednání bere pravděpodobně dost osobně.

Hra o trůny
Autor: twitter.com/Danyiarr Hra o trůny

Herečka Sophie Turner, představitelka Sansy Stark, se svěřila, že s koncem seriálu je ze svého hlediska spokojená. „Každopádně si myslím, že spousta lidí bude pěkně naštvaná,“ dodala herečka.

Zajímavostí je, že stanice HBO chtěla seriál natáhnout na 10 dílů, jak bylo doteď zvykem. S tím nesouhlasili tvůrci David Benioff a D. B. Weiss, kteří poslední sérii zkrátili na 6 dílů.

reklama

reklama