HRA O TRŮNY pomalu končí: Kit Harington chce být otcem!

Nejsledovanější seriál světa Game of Thrones neboli Hra o trůny se pomalu ale jistě blíží ke svému konci. V pondělí byl zveřejněn první díl závěrečné řady, a tak se herci museli rozloučit s dalším natáčením. Seriál už pokračovat nebude. Kit Harington, známý jako Jon Sníh je z konce seriálu na jednu stranu nadšený, protože se může vrhnout do nové role - být otcem!
Kit Harington
Kit Harington
twitter.com/FvtileDevices

reklama

Hru o trůny sledovala v pondělí miliarda diváků. Podle nejnovějších informací, herci za jeden natočený díl dostanou honorář v přepočtu 11 miliónů korun. Kit Harington má na seriál hezké vzpomínky. Během natáčení se seznámil se svou budoucí ženou, která si ve filmu zahrála postavu jménem Ygritte.

Kit Harington jako Jon Sníh
Autor: twitter.com/eluniversocom Kit Harington jako Jon Sníh

Dvojice se do sebe během natáčení zamilovala a v červnu loňského roku se vzala na zámku ve Skotsku, který rodině nevěsty patří už 900 let. V rozhovoru pro InStyle se herec svěřil, že natáčení GoT pro něj bylo tím nejdůležitějším v životě. „Teda, není to to nejdůležitější. Doufám, že budu otcem,“ dodal herec.

Kit Harington a Rose Leslie přivítali osmou sérii

Hra o trůny: Kit Harington a Rose Leslie přivítali osmou sérii!

Dvojice si drží soukromí, ale Harington se svěřil, že seznámení se skotskou herečkou Rose Leslie bylo to nejlepší, co ho v seriálu mohlo potkat.

Kit Harington a Rose Leslie přivítali osmou sérii
Autor: twitter.com/lovingseries Kit Harington a Rose Leslie přivítali osmou sérii

reklama

reklama