Hra o trůny: Přes 200 tisíc fanoušků podepsalo petici, aby stanice HBO přetočila celou 8. sérii

Přes 200 tisíc rozzlobených fanoušků podepsalo petici na Change.org, aby stanice HBO nechala přetočit celou osmou sérii nejsledovanějšího seriálu světa Hra o trůny. Předposlední epizoda se totiž nemusela líbit každému.
Hra o trůny: Emilia Clarke
Hra o trůny: Emilia Clarke
twitter.com/The_SilentJudge

reklama

V pondělí ráno byl zveřejněn předposlední díl závěrečné osmé řady Hra o trůny. Mnoho fanoušků zůstalo po zhlédnutí dílu v šoku a rozhodli se s tím něco udělat. Poslední díl se totiž má odvysílat již 19. května.

Hra o trůny: Emilia Clarke
Autor: twitter.com/thronesfacts Hra o trůny: Emilia Clarke

Iniciátorem celé akce je jistý Dylan D., který začal s peticí na Change.org, kde požaduje o přetočení celé osmé série včetně nových spisovatelů. A není sám, petici podepsalo během pár dnů přes 238 000 fanoušků.

Je takovéhle vojenské vedení opravdu užitečné?

Hra o trůny a vojenská strategie: Jaké chyby by ve skutečné bitvě neprošly?

Podle Dylana se David Benioff a D. B. Weiss jako spisovatelé vůbec neosvědčili. „Tato série si zaslouží být tou poslední sérií, která dává smysl. Do toho, HBO, pomoz nám,“ tak zní začátek petice.

Hra o trůny
Autor: twitter.com/Danyiarr Hra o trůny

SPOILER: Mnoho fanoušků je rozhořčeno z rozhodnutí Daenerys Targaryen (Emilia Clarke), která se rozhodne zničit celou Rudou baštu v Králově přístavišti pomocí svého jediného draka Drogona a zabije tisíce nevinných lidí.

Hra o trůny: Emilia Clarke
Autor: twitter.com/gaywitchbiitch Hra o trůny: Emilia Clarke

V dřívější epizodě se její poradce Tyrion Lannister (Peter Dinklage) snažil její rozhodnutí změnit a domluvil jí, že pokud se město vzdá a zazvoní na zvony, nebude v útoku pokračovat. Když se ozvaly zvony, Matku draků to ovšem nezastavilo a v útoku i nadále pokračovala, což překvapilo jak Tyriona, tak i Jona Sněha.

reklama

reklama