Hra o trůny: Režisér lhal s koncem seriálu i Baracku Obamovi

Hra o trůny se blíží pomalu ale jistě k závěrečnému konci. Jeden z nejoblíbenějších seriálů má své fanoušky po celém světě, a to včetně bývalého prezidenta USA Baracka Obama.
Kdy se vrátí Hra o trůny? 2
Kdy se vrátí Hra o trůny? 2
HBO

reklama

Na konci páté série zemřel hlavní hrdina Jon Snow a nikdo nevěděl, jak to bude dál. Všichni byli z jeho smrti šokováni, i když režiséři Game of Thrones zabíjeli kladné postavy celkem často. Dnes už víme, že Jon Snow byl na začátku šesté série oživen Melisandrou. V roce 2015, to ovšem nevěděl nikdo.

Barack a Michelle Obama
Autor: Barack Obama/Facebook Barack a Michelle Obama

Podle serveru News.com/au potkal bývalý prezident Barack Obama režiséra Davida Nuttera na jedné party a zeptal se ho na pokračování seriálu. „Otočil se ke mně a chytl mě za rameno a řekl: ‚Ty si zabil Jona Snowa? Pořád zabíjíte mé oblíbené postavy!“ vzpomněl si Nutter na rozhovor s Obamou.

Sophie Turner / Sansa Stark

Sophie Turner si nesměla během natáčení Game Of Thrones mýt vlasy! Svěřila se, kdy má vyjít závěrečná řada!

„Řekl jsem mu, že Jon Snow není mrtvý, ale je jen mrtvolnější,“ vzpomíná režisér. „Myslel jsem, že budu poslán do Guantánama, nebo někam do jiného vězení, ale nic z toho se naštěstí nestalo,“ svěřil se Nutter.

Vrátí se Jon Snow?
Autor: profimedia Vrátí se Jon Snow?

Spolutvůrce David Benioff řekl Nutterovi, že vlastně lhal bývalému prezidentovi USA. Pro všechny bylo velmi těžké udržet mlčenlivost, protože tlak od veřejnosti byl obrovský. A to hlavně na představitele Jona Snowa. Kit Harington se svěřil, že to bylo těžké období.

Na konci páté řady se fanoušci dočkali nepříjemného překvapení.
Autor: profimedia Na konci páté řady se fanoušci dočkali nepříjemného překvapení.

„Tohle nebyla má oblíbená série, všichni se vyptávali a já musel mlčet, nebo lhát. Nebyl jsem z toho šťastný,“ vzpomíná herec. Nyní fanoušci čekají na poslední osmou řadu, která bude mít osm dílů. Premiéra z produkce HBO je naplánována na 14. dubna.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!