Hrabě Martucci konečně promluvil: Rychtář si nářez objednal

Jako jediný z aktérů příběhu, který se kolem Ivety Bartošové zamotal v posledním roce, doposud mlčel. Hrabě Domenico Martucci se rozhodl zůstat gentleman a ke smrti své expřítelkyně se vůbec nevyjadřovat. Až nyní, dva dny po tragédii, vydal krátké prohlášení, že kterého mrazí.
Domenico Martucci chtěl Ivetě pomoct
Domenico Martucci chtěl Ivetě pomoct
isifa.com

reklama

Obrázek o tom, co si Domenico, který smrt Ivety nenese vůbec lehce a do štvanice in memoriam se nepustil, myslí, si můžete udělat sami:

"Vážení přátelé,věci co se staly za poslední dva dny jsou tak nechutné,že je ani nejde komentovat. Člověk,který poskytuje rozhovory 2 hodiny po tragické smrti své manželky,který ukazuje soukromý dopis patřící jejímu synovi se zfalšovaným datem.. Člověk,který se popere před domem,kde by se měla dodržovat pieta a druhý den,aby vzbudil lítost,si objedná další fingovanou bitku... Člověk,který dobře věděl,že předmanželská smlouva je platná jen v případě rozvodu,nikoliv smrti... Člověk,který 4 dny předtím věděl,že jeho žena plánuje sebevraždu a NEUDĚLAL VŮBEC NIC... Rozhodl jsem se,že se z úcty a respektu k Arturovi a celé rodině nezúčastním pohřbu,který takový člověk organizuje,aby ztrapnil Ivetu ještě po smrti a pevně věřím,že i její rodina s mým rozhodnutím bude souhlasit."

Mohlo by vás zajímat:

Iveta Bartošová a Daniel Hůlka se krátce sblížili při zkouškách muzikálu

Velký přehled Ivetiných lásek: Včetně těch, o kterých se jinde nemluví! (FOTOGALERIE)

Video VIP zprávy: Na Ivetu Bartošovou už nám zbydou jen vzpomínky

Výšky i pády Ivety Bartošové. Zůstanou jen vzpomínky

Neznámý muž zaútočil na Josefa Rychtáře

Máme fotku muže, který napadl Josefa Rychtáře. Znáte ho?

reklama

reklama