Hrady bude poprvé dobývat i Olympic!

Hudební festival Hrady CZ pokračuje v pátek a sobotu 15. a 16. srpna svou letní tour na Moravě další zastávkou na Hradci na Moravicí u Opavy. Zcela poprvé letos na festivalu Hrady CZ vystupuje kapela Olympic.
Atmosféra Hradů je vždy úžasná...
Atmosféra Hradů je vždy úžasná...
Archiv Hrady CZ

reklama

Festival v rámci svého desetiletého výročí návštěvníkům nově nabízí kromě klasických stanových městeček i komfortnější stanování ve „VIP Hradních kempech“. Páteční program na Hradci nad Moravicí zahájí v 19 hodin koncert kapely Visací zámek. Součástí pátečního večera je již tradičně karneval v maskách o ceny a první festivalový den se mohou návštěvníci těšit také na kapely Portless a Horkýže Slíže. V sobotu dvě velká pódia rozezní například Tomáš Klus, Divokej Bill, Mandrage, Wanastowi Vjecy, No Name a další kapely či interpreti. Festival se dále v průběhu léta představí na Bezdězu a Bouzově.

Program Hradce nad Moravicí najdete: ZDE.

INTERPRETI NA HRADĚ HRADEC NAD MORAVICÍ: Visací zámek, Portless, Horkýže Slíže, Abraxas, Tomáš Klus, Olympic, Divokej Bill, Mandrage, Monkey Business, Wanastowi Vjecy, Adam Mišík, Sto zvířat, Vypsaná Fixa, Rytmus, Xindl X, No Name.

Matěj Ruppert - nepřehlédnete ho, ani nepřeslechnete Foto: archiv

Matěj Ruppert - nepřehlédnete ho, ani nepřeslechnete, Foto: archiv

Atmosféra v Hradci nad Moravicí bývá úžasná Foto: archiv

Atmosféra v Hradci nad Moravicí bývá úžasná, Foto: archiv

Monkey Bussines, jedno z báječných lákadel festivalu Foto: archiv

Monkey Bussines, jedno z báječných lákadel festivalu, Foto: archiv

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!