Hujerovi? Ne! Partyšovi vyrazili na jídlo zdarma

Pražská asijská restaurace představovala nový rodinný koncept a nabídla celebritám a novinářům degustaci místní kuchyně zdarma. Tak moderátorka Gábina Partyšová (35) neváhala a pozvala na nedělní oběd celou rodinu.
Gábina Partyšová s celou rodinkou
Gábina Partyšová s celou rodinkou

reklama

Moderátorka s sebou vzala maminku a tatínka, sestru s manželem včetně jejich dětí a samozřejmě svého syna Kristiána. Chyběl už jen jeho otec podnikatel Josef Kokta (56) s novou partnerkou Ornellou a jejich syn Quentin. Ty už by se ale při jejich apetitu asi nakrmit nepodařilo.

Partyšová má se svými rodiči Janou (58) a Miroslavem (60) velmi dobrý vztah. Jen díky nim prý zvládla drsný rozchod s exmanželem Josefem Koktou, poté co se provalila jeho nevěra se Štikovou.

Otec Gábiny Partyšové Miroslav pracoval na dráze a pak pro jednu kosmetickou firmu. Maminka Jana dříve navrhovala nábytek a teď pomáhá svým dcerám s hlídáním dětí, kromě Kristiána má ještě dvě vnoučata od dcery Moniky. Ta pracuje jako účetní.

Nejneposednější z drobotiny je bezkonkurenčně Kristián, který nevydrží chvilku na místě a neustále někam běhá. Nejvíc ho v restauraci zaujal letecký simulátor a malý Kokta už má jasno, čím chce být: pilotem.

Podívejte se na naši fotogalerii, jak vypadá Partyšovic rodinka, společné geny rozhodně nezapřou.


Mohlo by vás zajímat:

Gábina Partyšová a její packa

Gábina Partyšová: Unikla jen těsně divoké šelmě

Video VIP zprávy: Gábina Partyšová mluví o zlatokopkách

Gábina Partyšová: Kdy se zbavila nálepky zlatokopka?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!