Hvězda Bonnie Tyler o svých outfitech: Zakažte tu hrůzu!

V pražském Karlíně proběhl koncert hvězdy Bonnie Tyler. Je jí už třiašedesát, ale nádherný chraplavý hlas jí zůstal dodnes. A taky má pořád páru...
Podívejte se, jak vypadá zpěvačka Bonnie Tyler dnes
Podívejte se, jak vypadá zpěvačka Bonnie Tyler dnes
archiv

reklama

Její chytlavé melodie zpíval Karel Gott i Helena Vondráčková. Bonnie se trochu změnila, ale pořád jde s dobou – dnes na některé své účesy a modely, které nosila, vzpomíná doslova s hrůzou a nejradši by je postavila mimo zákon.

„Třeba kudrnaté ovčí hlasy... můj ty bože… Zakažte to!“ hrozí se dnes svého dřívějšího outfitu. Zpěvačka se vždycky řídila pravidlem: nevystavovat svůj obličej slunci. A pak k tomu přidala další – dvakrát do roka botox!

„Měla bych zhubnout, nejsem ve formě. Mám teď deset kilo nadváhu. Po menopauze jsem se totiž doslova rozprskla!“ svěřila se zpěvačka s hurónským smíchem. A jakou drogu má Bonnie nejradši? Podívejte se!

Iv                                                                   ---

Podívejte se, jak Bonnie přiletěla do Čech

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIP - Bonnie Tyler - Pozvánka

 

 

Další videa najdete zde.

reklama

reklama