Hvězda Ed Sheeran v Top Gearu: Jak mu šlo řízení bez řidičáku?

Ed Sheeran vyprodal svůj únorový koncert během pár hodin, dokonce musel měnit i místo konání, aby mohlo přijít víc lidí. Nyní usměvavý zrzek usedl do jednoho auta v pořadu Top Gear a vyzkoušel si, jak by mu šlo driftování, které není vůbec lehké!
Ed Sheeran sice řidičský průkaz nemá, ale to mu účinkování v Top Gearu nezabránilo
Ed Sheeran sice řidičský průkaz nemá, ale to mu účinkování v Top Gearu nezabránilo
reprofoto dailymail.com

reklama

Zpěvák byl vybrán nejen kvůli svojí popularitě, ale také kvůli tomu, že nevlastní řidičský průkaz, což byla podmínka! Ed skočil do výzvy po nohou a vůbec se nebál! „Nikdy jsem ještě neseděl na místě řidiče, důvod, proč jsem do toho šel, je ten, že jsem si myslel, že to bude sranda,“ nechal se slyšet ryšavý sympaťák.

A jak mu to šlo? Sheeran není první, kdo do auta v rámci pořadu Top Gear usedl bez řidičského oprávnění, prvním byl již v roce 2003 Jack Whitehall. Nejrychleji zpěvák zajel kolo za 1 minutu a 53 vteřin! To jde ne? Navíc z jeho jízdy existuje záznam, tak se na něj mrkněte!

Ed Sheeran seděl za volantem vůbec poprvé! Foto:

Ed Sheeran seděl za volantem vůbec poprvé!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ed Sheeran v Top Gearu

Mohlo by vás zajímat:

Jeremy Clarkson - moderátor Top Gearu

Jeremy Clarkson: Konečně pravda o tom, jestli poletí z TOP GEARU

Hvězda Top Gearu Jeremy Clarkson.

4 skutečnosti, které jste nevěděli o Jeremy Clarksonovi z Top Gearu

reklama

reklama