Hvězda Pomády Stockard Channingová vyděsila své fanoušky

Stockard Channing
Stockard Channing
archív: Stockard Channing/ Instagram

reklama

Ikdyž neztvárnila hlavní roli, přesto je jednou z nejoblíbenějších postav nejslavnějšího muzikálu všech dob. V roce 1978 si zahrála postavu Betty Rizzové v ikonické Pomádě.

To bylo k té hezčí stránce. Teď k té, co šokovala její fanoušky. Po tom, co se v úterý ráno objevila herečka Stockard Channingová v talk show Lorraine, strhla se totiž na Twiterru vlna kritiky. Důvod?

 

"I didn't have mentors. I could use a couple."-S.C.

Příspěvek sdílený Stockard Channing (@stockard_channing),

 

„Proboha, co si to udělala s tváří, vypadá k nepoznání“, říká jeden z jejích fanoušků. Další si stěžoval, že je smutné, když lidé neumí stárnout a podstupují plastické operace. Většina diváků však asi zapomněla, že od natáčení muzikálu uplynulo skoro 40 let a herečce je dnes úctyhodných 73 let. Na tento babičkovský věk naopak vypadá Stockard velice šik. 

 

Why...it's only a play!

Příspěvek sdílený Stockard Channing (@stockard_channing),

Komentáře na Twitteru
Autor: archív: Twitter Komentáře na Twitteru

„Jsem nejstarší žijící teenager,“ zavtipkovala. Její následná herecká kariéra je velice plodná, třináctkrát byla nominována na cenu Emmy a sedmkrát na cenu Tony. Momentálně hraje ve hře na Broadwayi a sama přiznala, že slavnou pomádu viděla pouze dvakrát v životě.

Její televizní rozhovor vyvolal takovou lavinu komentářů, že deník MailOnline poprosil lékaře z klinika MYA o rozbor vzhledu herečky. Ten vysvětlil, že herečka má podle něho jen neoperační zákroky, jako je botox v čele, či vyplněné rty. To můžeme dnes pozorovat u mnohem mladších celebrit i u nás v České republice. 

reklama

reklama