Hvězda sitcomu Ženatý se závazky nechce riskovat: Po rakovině prsu si nechala odstranit i vaječníky

Christina Applegate (45) je bojovnice tělem i duší. Po boji s rakovinou prsu se herečka rozhodla podstoupit také odstranění vaječníků.
Christina Applegate
Christina Applegate
instagram/Christina Applegate

reklama

Melounek z populárního sitcomu Ženatý se závazky si prožila nelehké období. Před devíti lety jí byla diagnostikována rakovina prsu. Během léčby se rozhodla podstoupit oboustrannou mastektomii, aby se nemoc neopakovala. Stejně tak, jako její slavnější kolegyně Angelina Jolie, má Christina místo prsou implantáty.

Christina Applegate
Autor: instagram/Christina Applegate Christina Applegate

Zatímco Angelina má v rodině vysoký výskyt onemocnění rakoviny prsu, Christina má podobný problém i s rakovinou vaječníků. „Před dvěma týdny jsem si nechala odstranit vaječníky a vejcovody. V roce 2008 zemřela na rakovinu vaječníků moje sestřenice. Takhle tomu mohu zabránit. Teď mám o další riziko méně,“ řekla herečka televizní stanici NBC.

Christina Applegate
Autor: instagram/Christina Applegate Christina Applegate

Po zdravotních peripetiích na sebe herečka a komička dbá víc, než kdykoliv předtím. Žije zdravě, dokonce si pěstuje i vlastní zeleninu! Věříme, že odstraněním vaječníků populární herečka předešla dalšímu nemilému období léčby rakoviny. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!