Hvězda Super drbny Ed Westwick obviněn ze znásilnění, už podruhé!

V současnosti jsou slova sexuální harašení na pořadu dne. Čelit těmto obviněním musela jména jako Harvey Weinstein, Kevin Spacey, Dustin Hoffman i Brett Ratner. Kdo by byl řekl, že se takového nařčení dočká i chlapecky roztomilý herec Ed Westwick. Hvězda své doby populárního seriálu Super drbna byl obviněn z nejtěžšího přestupku, znásilnění. A hned dvakrát!
Ed Westwick
Ed Westwick
instagram/@spletnik_ru

reklama

Ed Westwick čelil nařčení ze znásilnění v podstatě před pár hodinami. Obvinila ho hollywoodská herečka Kristina Cohen.

Ed Westwick

Hvězda Super drbny byla obviněna ze znásilnění

Podle slov bývalé herečky Aurélie Wynn ji Ed Westwick před třemi lety znásilnil. Na svém facebookovém profilu napsala, že v červenci 2014 přišla s kamarádkou na večírek Westwicka v jednom pronajatém domě. Když všichni usnuli, herec ji prý donutil k intimnímu styku.

,,Bylo kolem pěti ráno. Rozbřesk. Všichni byli unaveni a rozhodli se na několik hodin si odpočinout, protože další den měli všichni spoustu práce. V domě bylo mnoho ložnic, kam se všichni hosté rozutekli. Já jsem ho, stejně jako Kristina, odmítla, ale on mě strčil na postel obličejem do polštáře. Pod jeho vahou jsem se nemohla hnout. Měla jsem na sobě kostýmek, který ze mě serval. Já byla v šoku. Když bylo po všem, vrátil mi telefon. V tu chvíli jsem zjistila, že má kamarádka z večírku dávno odešla."

Údajná oběť Aurélia Wynn
Autor: instagram/@spletnik_ru Údajná oběť Aurélia Wynn

Později se Wynn svěřila svému příteli a přátelům, ale pochopení nenalezla. Dle jejich slov ji všichni dovedli do stádia, kdy si údajná znásilněná myslela, že si za všechno může sama: ,,Řekla jsem svému příteli, že mě znásilnili. Když zjistil, že to byl právě Ed Westwick, obvinil ve všem mě a opustil mě. Moji přátelé a blízcí mi řekli, že to nemám nikomu říkat, aby se ze mě nestala ta holka, co si jen chce užít svých 10 vteřin slávy." 

V té době se někdejší herečka rozhodla skončit v šoubyznysu. ,,Brzy jsem pochopila, nakolik normální a rozšířené sexuální obtěžování ve filmové branži je. Tehdy jsem se zeptala sama sebe, zda chci být součástí tohoto odvětví. Od té doby jsem herecké kariéry nechala. Kristino, věřím vám. A děkuji za to, že jste se rozhodla zveřejnit svůj příběh. Bez vašeho přiznání bych si nikdy netroufla zveřejnit i ten můj."

Aurélie nepůsobí dojmem cudné dívky
Autor: instagram/@spletnik_ru Aurélie nepůsobí dojmem cudné dívky
Aurélie se toho nebojí
Aurélie se toho nebojí

Je třeba zmínit, že Ed Westwick se nechal slyšet, že Kristinu Cohan vůbec nezná. Policie Los Angeles již začala případ řešit. Zda je kauza noční můrou všech hercových fanoušků nebo jen prachsprostá fáma, uvidíme dle vyšetřování. Prozatím má Ed alespoň největší podporu ve své přítelkyni.

 

I like his dirty jokes. @edwestwick #nastygirlsdoitbetter

Příspěvek sdílený Jessica Michél Serfaty (@jessicamichel),

reklama

reklama