Hvězda Teorie velkého třesku Kaley Cuocová se bude vdávat

Letošní narozeniny si takhle představitelka Penny z Teorie velkého třesku asi nepředstavovala. 30. listopadu oslavila dvaatřicáté narozeniny, proto pro ni připravil její přítel Karl Cook večeři při svíčkách. Karlovy plány byly ale mnohem velkolepější. V průběhu večera se odhodlal, poklekl na jedno koleno a požádal svou milou o ruku.
Kaley Cuoco
Kaley Cuoco
instagram/@kaleycuocoofficial

reklama

Herečka neřekla své ano okamžitě, zaplavily ji emoce a samým štěstím se rozplakala. Tu chvíli si Karl nenechal ujít a natočil si to na video. Sice ubrečená, ale šťastná Kalye pyšně předvádí svůj prstýnek s nepřehlédnutelným diamantem. ‚‚Jsme zasnoubeni!“ 

Karl už během dne pěkně zlobil. Jen několik hodin před žádostí o ruku své snoubence jeden prsten už dával - plastový ze supermarketu. Tahle žádost se podle fotky z Instagramu herečce příliš nelíbila a samozřejmě si nemohla představit, že to byla jen zkušební žádost o ruku před tou pravou!

‚‚Kdo mohl čekat, že můj post na Instagramu bude předpovědí! Ale co, uběhly už skoro dva roky a konečně jsem se odhodlal ji požádat, aby se stala mou ženou. Je to nejlepší večer mého života a řekl bych, že podle videa i nejlepší večer Kaley. Odpověděla ANO,“ zveřejnil svoje dojmy Karl.

Karl je profesionální žokej a syn miliardáře. S Kaley se seznámil při dostizích a dohromady se dal pár na jaře 2016 a jejich vztah se rozvíjel závratnou rychlostí. ‚‚Je s Karlem velmi šťastná, je to vlastně nejlepší vztah, který kdy měla. Mají toho hodně společného,“ pronesl blízký přítel herečky.

Připomeňme, že Kaley už jednou vdaná byla. Celý rok byl jejím mužem tenista Ryan Sweeting, dvojice se však po dlouhých sporech rozvedla v roce 2015. Pro šestadvacetiletého Karla se manželství stane prvním. 

 

reklama

reklama