Hvězda ze seriálu Hra o trůny prozradila, proč se zasnoubila v 21 letech

Sophie Turner, která hraje v tomto seriálu Sansu Stark prozradila, proč se zasnoubila se zpěvákem Joe Jonasem ze skupiny Jonas Brothers v tak mladém věku. Je to láska na celý život?
Sophie Turner a Joe Jonas
Sophie Turner a Joe Jonas
twitter.com/Daily_Express

reklama

Hvězdě ze seriálu Hra o trůny bylo jen jednadvacet let, když ji Jonas požádal o ruku. Nyní se Turner (23) svěřila, co ji vedlo k tak razantnímu kroku v tak mladém věku. Herečka tvrdí, že našla toho pravého a nebylo to těžké rozhodnutí. 

Sophie Turner a Joe Jonas
Autor: twitter.com/JosephJUpdates Sophie Turner a Joe Jonas

Časopisu Rolling Stone řekla, že se cítí starší, rozhodně ne jako její vrstevnice. „Cítím se mnohem starší, než ve skutečnosti jsem. Moje duše je vyspělejší, mám pocit, jako bych si toho zažila už daleko víc,“ svěřila se herečka.

Sophie Turner / Sansa Stark

Sophie Turner si nesměla během natáčení Game Of Thrones mýt vlasy! Svěřila se, kdy má vyjít závěrečná řada!

Dvojice plánuje svatbu letos v létě v romantické Francii. Joe Jonas požádal přítelkyni o ruku na svatého Valentýna, tedy krátce poté, co herečka oslavila jednadvacet let. Před 2 lety si pořídila dvojice společně psa. „Vztah se Sophií beru naprosto vážně, mnohem více než ty minulé ´lásky´. Pořídili jsme si pejska jako důkaz toho, že to spolu myslíme opravdu vážně,“ svěřil se před pár lety Jonas.

Sophie Turner / Sansa Stark
Autor: twitter.com/ImagineSummer Sophie Turner / Sansa Stark

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!