Hvězdě seriálu ‚‚The Walking Dead“ Jeffrey Deanovi Morganovi se narodil druhý potomek!

Seriálový padouch Jeffrey Dean Morgan (51) je ve skutečnosti milující tatínek. A společně se svou ženou Hilarie Burton (35) přivítali na světě svého druhého potomka. Radostnou zprávu zveřejnil herec na svém twitterovém účtu a nechal se slyšet, že nikdy nebyl šťastnější.
Jeffrey Dean Morgan
Jeffrey Dean Morgan
instagram/@jeffreydeanmorgan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

‚‚Naše holčička Gal Morgan je úchvatná! Děkujeme moc všem za přání,“ připsal Jeffrey ke svému příspěvku. Manželé se vzali roku 2009 a společně již vychovávají synka Augusta. Stejně jako Jeffrey, tak i 7letý Augustus miluje malování, plavání a horolezectví. Fanoušci jsou celí netrpěliví, zda půjde chlapec v otcových stopách nebo se herecké kariéře vyhne obloukem.

O druhém těhotenství herečky Hilarie Burton se začalo mluvit v září loňského roku poté, co se dvojice zúčastnila slavnostního předávání cen Emmy 2017. Radostnou novinou se nadšený herec pochlubil své seriálové kolegyni Barbaře Alyn Woods. A ta se jako správná žena neudržela a vše řekla novinářům. Ani sama Burton už tehdy ale neskrývala své těhotenství a manžel, jak jen to šlo, na veřejnosti něžně hladil její břicho. 

Připomeňme si, že v současnosti vychází nové díly 8. sezóny počinu ‚‚Živí mrtví“, kde ztvárnil Jeffrey Dean Morgan jednoho z nejstrašnějších zloduchů za celou historii seriálu. Sám herec byl ze své role nadšený a řekl, že právě takhle si uvědomuje, jak moc miluje svou rodinu. Seriálový Negan je prý absolutní opak Jeffreyho a právě na natáčení si herec vybíjí své negativní emoce a pak má šťastné manželství bez zbytečných hádek. Zajímavá metoda, nemyslíte?

Reklama
Reklama