Hvězdné manýry? Mátlová má vlasy po malé holčičce

Zpěvačka Kateřina Mátlová (34) dbá na svou vizáž a chce vždy to nejlepší. Nyní si pořídila pravé dětské vlasy, které jsou ze Švédska. Jde o hvězdný rozmar?
Hvězdné manýry? Mátlová má vlasy od malé holčičky
Hvězdné manýry? Mátlová má vlasy od malé holčičky
archiv Kateřina Mátlová
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Nejde o žádné rozmary. Mé vlasy jsou totiž hodně jemné, proto potřebují šetrné zacházení,“ uvedla Kateřina Mátlová, které se přezdívá K-la. Dokonce se stala i tváří kadeřnického salonu. „Specializují se tu právě na prodlužování vlasů, a to technikou mikro ringu, která zajišťuje totální přirozenost a nezatěžuje vlastní vlasy a je k nim šetrná,“ pochvalovala si zpěvačka. „Já osobně mám pravé dětské blond vlasy, které se nikdy nebarvily. Ty mé pocházejí od tříleté holčičky, která si nechala ustřihnout cop v den svého prvního svatého přijímání,“ vysvětlila nadšeně Kateřina s tím, že jde ve Švédsku o běžný obřad. „Ustřižené dětské vlasy se pak vyhazovaly. Nyní vznikla zajímavá spolupráce mezi církví a salonem. Prodejem těchto vlasů získává farnost peníze na charitu," vysvětlila Ivana Hanysová, majitelka salonu.

Kateřina Mátlová alias K-la pochází z hudební rodiny, její otec je sbormistr Lubomír Mátl a matka hudební teoretička Jiřina Mátlová. Zpěvu se začala věnovat už v dětských letech v Kühnově dětském sboru. Díky stipendiu studovala v Paříži a pak absolutoriem ukončila konzervatoř Jaroslava Ježka. Zároveň studovala na Tanečním centru Karlovy univerzity v Praze. Aktivně působí spíše na zahraničním trhu. Jejím přítelem je turecký obchodník Yohan.

-juf-

Dejdar už dvacet let trpí fobií. Trpí celé hodiny - Obrázek 4

Dejdar už dvacet let trpí fobií. Trápí se celé hodiny

VV Nikol a Thomas

Video: Thomas a Nikol řeší Zdeničku: „Asi sem fakt blbej“

Přípravy na natáčení: “Mám tady fotku, můžete Nikol učesat podle ní,” nabízel Thomas maskérce Evě svoje služby. Ve filmu chce mít prostě Zdeničku jako živou!

VyVolení plní překvapení: Thomasova Zdenička zase na scéně!

Pepa 1 - Obrázek 7

HELE GOODBYE PEPO! A deset kliků!


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama