Hvězdné manýry? Mátlová má vlasy po malé holčičce

Zpěvačka Kateřina Mátlová (34) dbá na svou vizáž a chce vždy to nejlepší. Nyní si pořídila pravé dětské vlasy, které jsou ze Švédska. Jde o hvězdný rozmar?
Hvězdné manýry? Mátlová má vlasy od malé holčičky
Hvězdné manýry? Mátlová má vlasy od malé holčičky
archiv Kateřina Mátlová

reklama

„Nejde o žádné rozmary. Mé vlasy jsou totiž hodně jemné, proto potřebují šetrné zacházení,“ uvedla Kateřina Mátlová, které se přezdívá K-la. Dokonce se stala i tváří kadeřnického salonu. „Specializují se tu právě na prodlužování vlasů, a to technikou mikro ringu, která zajišťuje totální přirozenost a nezatěžuje vlastní vlasy a je k nim šetrná,“ pochvalovala si zpěvačka. „Já osobně mám pravé dětské blond vlasy, které se nikdy nebarvily. Ty mé pocházejí od tříleté holčičky, která si nechala ustřihnout cop v den svého prvního svatého přijímání,“ vysvětlila nadšeně Kateřina s tím, že jde ve Švédsku o běžný obřad. „Ustřižené dětské vlasy se pak vyhazovaly. Nyní vznikla zajímavá spolupráce mezi církví a salonem. Prodejem těchto vlasů získává farnost peníze na charitu," vysvětlila Ivana Hanysová, majitelka salonu.

Kateřina Mátlová alias K-la pochází z hudební rodiny, její otec je sbormistr Lubomír Mátl a matka hudební teoretička Jiřina Mátlová. Zpěvu se začala věnovat už v dětských letech v Kühnově dětském sboru. Díky stipendiu studovala v Paříži a pak absolutoriem ukončila konzervatoř Jaroslava Ježka. Zároveň studovala na Tanečním centru Karlovy univerzity v Praze. Aktivně působí spíše na zahraničním trhu. Jejím přítelem je turecký obchodník Yohan.

-juf-

Dejdar už dvacet let trpí fobií. Trpí celé hodiny - Obrázek 4

Dejdar už dvacet let trpí fobií. Trápí se celé hodiny

VV Nikol a Thomas

Video: Thomas a Nikol řeší Zdeničku: „Asi sem fakt blbej“

Přípravy na natáčení: “Mám tady fotku, můžete Nikol učesat podle ní,” nabízel Thomas maskérce Evě svoje služby. Ve filmu chce mít prostě Zdeničku jako živou!

VyVolení plní překvapení: Thomasova Zdenička zase na scéně!

Pepa 1 - Obrázek 7

HELE GOODBYE PEPO! A deset kliků!


reklama

reklama