Hvězdný Ross z Přátel krade! Skutečně?

I když je to už pořádná řádka let, co světový seriál Přátelé skončil, někteří herci své fanoušky nepřestávají i s postupem doby bavit. Výjimkou není David Schwimmer (51), který ztvárnil Rosse Gellera. Ten se dostal do dost bizarní situace. Britská policie totiž zahájila trestní stíhání po zloději, který vykrádal večerky a odnášel si jídlo i celé kartony piva. A právě oblíbený herec se dostal mezi podezřelé...
David Schwimmer
David Schwimmer
instagram/@spletnik.ru

reklama

Facebooková stránka policie místa činu neměla nikdy takový dosah jako u této události. Kriminálník na videu krade z jednoho místního obchůdku pivo. Příliš mu jeho záměr anonymity ale nevyšel, zapomněl na tamější skrytou kameru, která jeho obličej zaznamenala. A právě tohle video získalo během jednoho dne kolem 62 tisíc lajků, 166 tisíc komentářů a 110 tisíc sdílení. 

Tisíce fanoušků začaly tvrdit, že na fotce je právě Ross Geller. A skutečně, zločinec je herci nápadně podobný. ‚‚Dávejte si pozor, váš idol krade!‘‘ zněl jeden z ironických komentářů jistého fanouška. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený PerezHilton.com (@perezhilton),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený (@quality.tweets),

Veřejnost si z muže na videu začala dělat legraci a tvrdit, že zlodějíček vypadá jako klon právě Davida Schwimmera. Tenhle virální vtípek se zanedlouho dostal i k samotnému herci, no a co by to bylo za komika, kdyby se k celé situaci na svých sociálních sítíc nějak nevyjádřil. ‚‚Strážníci, přísahám, že já to nebyl! Jak můžete vidět, byl jsem v New Yorku,‘‘ napsal představitel Rosse k obskurnímu videu.

Po nějaké době vynesla policie oficiální vyjádření. ‚‚Děkujeme všem za pomoc a zúčastnění. Dopodrobna jsme případ prověřili a potvrzujeme, že David Schwimmer byl tou dobou skutečně ve Spojených státech.‘‘

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Ross (@samepicofross),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!