Hvězdou Plesu v Opeře bude vítěz soutěže Británie má talent

Na jedenáctém Plese v Opeře uvidíte skutečnou hudební lahůdku: zazpívá na něm muž s neobyčejným hlasem Paul Potts. Hudebník, který dojal i "krutého" porotce Simona Cowella, přijede poprvé do Čech.
Paul Potts se zpěvačkou Taylor Swift
Paul Potts se zpěvačkou Taylor Swift
facebook

reklama

Když v prvním ročníku soutěže Británie má talent Paul Potts předstoupil v nepadnoucím obleku před hvězdnou porotu, nikdo netušil, že se jedná o absolutního vítěze a budoucí světovou superstar.

Jakmile zazněly první tóny Pucciniho árie Nessun dorma, do které Paul Potts vměstnal svou celoživotní vášeň pro operní hudbu, získal si věčný outsider z Walesu srdce milionů diváků i poroty. O jeho vítězství rozhodly 2 miliony hlasujících – a soutěži tak získal sledovanost a věhlas, o jaké se ji nesnilo..

Také vám to připomíná osud vítěze čtvrté řady show Česko Slovensko má talent na TV Prima zpěváka Miroslava Sýkory?

O něm si také nikdo nemyslel, že by mohl soutěž vyhrát – vzhledem k tomu, že nenápadný hudebník koktal a měl hroznou trému. Samozřejmě jen do doby, než začal zpívat. Pak všechny ohromil svým hlasem.

Doufejme, že se i Sýkorovi splní jeho životní sen stát se profesionálním zpěvákem. Jeho předchůdci Paulovi Pottsovi se to povedlo! A to, že dokázal využít šanci, kterou díky soutěži získal, dokonce inspirovalo režiséra Davida Frankela (např. Ďábel nosí Pradu) k natočení Pottsovy biografie pod názvem One Chance – Životní šance.

Česká premiéra filmu připadá na 7. února a díky účasti na Plesu v Opeře ji osobně zahájí sám Paul Potts.

TIP Prima-Style.cz: Více o hvězdách na Plese v Opeře prozradí VIP Zprávy v 19.55 na Primě!

Co ještě uvidíte ve VIP Zprávách:

  • Rok 2014 je teprve na začátku, Eva Pilarová už má ale diář plný. Čeká ji rok plný výročí. Co všechno bude oslavovat a co chystá v práci se dozvíte dnes večer na Primě.
  • A zavzpomínáme i na herečku Věru Tichánkovou, hvězdu z filmů Ať žijí duchové nebo Anděl s ďáblem v těle.

Mrkněte na první kroky Paula v soutěži

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Paul Potts sings Nessun Dorma

-dad-

Mohlo by vás zajímat

ČSMT IV (11) - Miroslav Sýkora semifinále

Vítěz Talentu Miroslav Sýkora: Maminka ho chce oženit (VIDEO důkaz) + kritéria na nevěstu

ČSMT IV - Velké finále - Miroslav Sýkora

Zázračný vítěz Talentu Miroslav Sýkora: Již dnes jako host ve VIP zprávách

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!