Hvězdy se oblékly do vánočních svetrů! Komu to nejvíc slušelo?

Jaký je jeden z nejdůležitějších symbolů Vánoc? No přeci vánoční svetr, ne? A čím teplejší a extravagantnější, tím lépe! Svetry s jeleny, vánočními stromky či Ježíšem má téměř každý. A hvězdy nejsou výjimkou. Letos o Vánocích si tyto svetry pořídili David Beckham, Will Smith a mnozí další. A jak to dopadlo? Podívejme se na to!
Svetry
Svetry
instagram/@spletnik_ru

reklama

Tím, kdo se v letošním roce rozhodně lišil, tak byl Will Smith. A celkově jeho rodina. Na všechny členy své rodiny se totiž nasoukat tyto světry nerozhodl hollywoodský herec, ale jeho žena! ‚‚Pomozte mi někdo! Jada nás přinutila vzít si tyhle hrozné svetry na sebe. Snažila se až moc! A to teprve začala,“ napsal herec humorný komentář ke své fotce na Instagramu.

Mezitím si i Miley Cyrus stihla vyzkoušet tradiční vánoční svetr. A ne jeden, rovnou dva! Na jednom ze svetrů je vyobrazen sám Ježíš. ‚‚Všechno nejlepší, Ježíši,“ okomentoval fotku Miley její přítel Liam Hemsworth. 

 

Cyrus sister dab!

Příspěvek sdílený Miley Cyrus (@mileycyrus),

 

The better couple 

Příspěvek sdílený Miley Cyrus (@mileycyrus_ray),

O letošních Vánocích je svetrový trend zřejmě aktuální, proto si ho nenechali ujít ani hvězdný fotballista a miláček dam David Beckham, herečka Reese Witherspoon, nenapravitelný vtipálek Ozzy Osbourne či hvězda kapely Maroon 5 Adam Levine. Kdo vypadá nejlépe, a kdo zas nejvtipněji, to zůstává na vás!

 

It’s official it’s December ... Let it snow Let it snow Let it snow 

Příspěvek sdílený David Beckham (@davidbeckham),

 

A safe and Happy Holidays to all!! #ozzyosbourne #ozzychristmas #downthehighwaytheshow

Příspěvek sdílený Down The Highway (@downthehighwaytheshow),

 

reklama

reklama