Ikona ze seriálu Sex ve městě je zpět jako Carrie Bradshawová!

Řeč je o hlavní představitelce amerického seriálu Sex ve městě, který je oblíbený především u žen. Nevíte? Sarah Jessica Parkerová! Ta se rozhodla natočit ve svých třiapadesáti letech krátké reklamní video jako Carrie Bradshawová v nové kampani pro jednu světovou italskou značku.
Sarah Jessica Parkerová
Sarah Jessica Parkerová
twitter.com/JosephTaravella

reklama

Roli této tak trošku střelené ženy, která dlouho nevěděla, co vlastně chce, si zahrála naposledy v druhém dílu pokračování filmu Sex ve městě 2, kde jí bylo pětačtyřicet let. Po osmi letech si tuto pozoruhodnou postavu připomněla znovu, alespoň na malou chvíli.

Sarah Jessica Parkerová
Autor: twitter.com/lofficielnl Sarah Jessica Parkerová

Celé video začíná setkáním čtyř kamarádek, které se shodnou na tom, že potřebují novou fialovou kabelku, kterou jedna z nich zahlédla v obchodě. Vydají se do butiku, kde jim prodavač oznámí, že už tuto kabelku někdo koupil. Ženy zklamaně odchází a na ulici New York City spatří tuto fialovou krásku na Sarah Jessice Parkerové! „Počkejte, zastavte! Nutně potřebujeme tuto tašku,“ řekla jedna ze čtyř slečen.

Sarah Jessica Parker

Pouliční styl: Sarah Jessica Parker se promenádovala v New Yorku jako pravá hvězda

Třiapadesátiletá herečka se usmála od ucha k uchu. „Toto není taška, ale kabelka,“ a odchází s úsměvem na tváři. Reklamní spot je inspirován zmiňovaným seriálem a ve světě sklízí úspěch. Bohužel, seriál skončil v roce 2004, kdy se dotočila poslední 6. série. V té době bylo této světlovlasé krásce devětatřicet let.      

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!