Inspirujte se! Tady jsou ty nejromantičtější žádosti o ruku slavných

Nejkrásnější den pro ženu, pro muže většinou noční můra. Zásnuby. Zatímco každá slečny sní o romantice. Muži tento den mají spojený spíš se stresem. Nejen, že se bojí odmítnutí, ale musí hodně žhavit bedny, aby jejich žádost byla jedinečná.
Tom a Katie
Tom a Katie
instagram

Máme pro vás pár slavných párů, od kterých můžete získat inspiraci.

Na rozehřátí Kanye West a Kim Kardashian West. V říjnu 2013 si rapper pronajal  AT&T Park v San Francisku. Pozval blízké přátelé a celý klan Kardashianů. K tomu objednal padesáti členný orchestr, který Kim zahrál oblíbenou písničku od Lany Del Rey “Young and Beautiful“. Na výsledkové tabuli pak svítil nápis „Prosím, vezmi si mě!“ A taky, že vzala.

 

 

#TBT to 2 years ago when I got engagedAll of the pics are up on my app!

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@kimkardashian),

 

To hvězda seriálu “Jak jsem poznal tvoji matku“, Nail Patrick Harriss byl požádán svým partnerem Davidem Burtkaem poněkud méně okázale, ale neméně romanticky. Vtipné je, že Nail v seriálu hraje největšího svůdníka žen na Manhattanu. Ve skutečnosti je věrný a homosexuál. „Bylo to neskutečně romantické. Jeli jsme limuzínou na akci do kasina, když David chtěl zastavit. Nechápal jsem proč, myslel jsem si, že si chce koupit žvýkačky nebo něco. A pak si klekl a já si všiml, že stojíme na rohu, kde jsme se seznámili. Když se mě zeptal, zda si ho vezmu. Vykřkl jsem radostí. Pak jsem dostal prsten a na dovolené v Santa Monice na Valentýna jsem požádal zase já jeho,“ vylíčil dvojité zásnuby herec.

 

 

Joe Manganiello, kterého znáte jako sexy striptéra z filmu “Magic Mike“ požádal krásnou Sofii Vergaru také netradičně. Při západu slunce na Vánoce v roce 2014. Výjimečné na tom bylo, že si americký herec celou řeč připravil ve španělštině. A to jen z lásky ke své kolumbijské brunetce. „Byl jsem děsně nervózní. To poslední, co bych chtěl je pokazit žádost o ruku a říct, něco jiného než jsem chtěl,“ přiznal herec. Vše dopadlo na jedničku. Svatbu měl pár rok na to.

 

 

@vanityfair #oscars2018

Příspěvek sdílený Sofia Vergara (@sofiavergara),

 

Zpěvák Seal požádal svou již bývalou manželku Heidy Klum na sněhu a to doslova. Den před Vánoci poklekl ve speciálně postaveném iglú. Aby se ale supermodelka nemusela brodit sněhem, objednal pro ni vrtulník.

Pro někoho otřepanou romantiku vybral Tom Cruise. Svou také již bývalou ženu herečku Katie Holmes požádal o ruku na Eiffelovce. Většina lidí toto místo má za klišé, ale ruku na srdce dámy, odmítly byste?

A teď jeden návrh pro emancipované ženy. Taková zpěvačka Pink vzala iniciativu do svých rukou a při závodu požádala svého přítele motocyklového závodníka o ruku sama. Carey Hart je gentleman, a tak když Pink mávala cedulí s nápisem „Vezmeš si mě?“ okamžitě ukončil závod a herečce odpověděl „ano“.

 

 

Happy happy

Příspěvek sdílený P!NK (@pink),

 

Pozadu by ale určitě nezůstaly ani české celebrity. Takový Leoš Mareš by ve světové konkurenci určitě obstál. Soukromý ohňostroj, píseň od Coldplay a velký diamant. V Mariánských lázních by se tak stejně jako jeho Monika rozplakala kdejaká světová herečka či zpěvačka.  

 

 

V týdnu jsem pozval @monikakoblizkova na víkendový výlet s tím, že nebude vědět kam jedeme. #Překvapení Včera jsem vstal brzo ráno a odjel do Dvora Králové za jejím tatínkem. Byl trošku překvapený. Předal jsem kytici jeho manželce a říkám mu "Přijel jsem Vás požádat o ruku Vaší dcery, protože jí miluju a chci si jí vzít" Odpověděl "A ona říká co ? " - No ona to ještě neví :-))) - Aha, no jo vlastně.. - Dojeli jsme do Mariánek na hotel. Dali jsme si večeři a po jídle jsem vzal deky, pozval Avíka na terasu a v tu samou vteřinu začal ohňostroj jen pro ní. Na naší písničku od Coldplay. Když přišla TA chvíle, vyndal jsem krabičku. Monika mně pak řekla, že jí to vůbec nedošlo. Viděla krabičku, ale myslela si, že to je nějaký dárek. No a pak už jsem klečel.. #AŘeklaAno Lights will guide you home And ignite your bones And I will try to fix you #JoANeníTěhotná

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares),

reklama