Irina Shayková - i po poradu jsem pořád sexy! Tady je další důkaz

Už je to dlouhá doba, co se modelka Irina Shayková se svými sledujícími na Instagramu podělila o nějaké ty pikantnější snímky. Před pár dny se však rozhodla to změnit. Jednatřicetiletá supermodelka se vyfotila v koupelně a demonstrovala tím na Instagramu svou fantastickou figuru. Během několika mála hodin si vysloužila přes 400 tisíc lajků.
Irina Shayk
Irina Shayk
instagram/@irinashayk

reklama

Před osmi měsíci se ruská modelka stala rodičem, když se jí narodila dcerka Lea De Seine. Pouhé dva měsíce na to se znovu objevila na přehlídkových molech. Od té doby má čerstvá maminka ještě více nabídek k reklamním kampaním a módním přehlídkám. V nové kampani na spodní prádlo všem hvězda dokázala, že i po porodu neztratila ze svých sexy křivek ani špetku.

 

morningzzzz

Příspěvek sdílený irinashayk (@irinashayk),

Podle slov blízkých přátel modelky se Irině mateřství velmi líbí a zároveň jí svědčí. Modelka je schopná a dokáže se naplno věnovat jak rodině, tak kariéře. Připomeňme si, že Irina Shayková i její partner, hollywoodský herec Bradley Cooper, plánují druhého potomka a to už v příštím roce. Jejich harmonogram je natolik precizně rozpracovaný, že to pro ně žádnou časovou zátěž představovat nebude. Navíc s rodičovstvím jim plně pomáhá čerstvá babička ze strany Iriny a hvězdný pár má tedy čas i na sebe. 

Zkrátka a dobře, bývalka Ronalda září stále a titul ‚‚Nejlepší mezinárodní modelka roku“ si vysloužila oprávněně. Posuďte sami. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!