Islámský stát chtěl zavraždit Kate Middleton a jejího syna George

Británii šokovala nejnovější zpráva. Podle britských médií se islámisté snažili zavraždit vévodkyni Kate Middleton skrz otrávené jídlo. Vysledovali si, do jakých supermarketů Kate chodí a jaké jídlo ráda nakupuje. To pro ni měl být ten osudový moment...
Islámský stát chtěl zavraždit Kate Middleton a jejího syna George
Islámský stát chtěl zavraždit Kate Middleton a jejího syna George
twitter.com/HeartNENews

reklama

Podle britského deníku Daily Star se tato informace provalila díky cloudové službě Telegram, kde si teroristé plánovali, jak otrávené jídlo dostanou ke Kate. Vytipovali si její oblíbený supermarket a do něj plánovali propašovat otrávené jídlo. Dokonce byla na jedné ze zpráv fotka vévodkyně během nákupu, kde držela nákupní vozík.

Kate Middleton s princem Williamem
Autor: twitter.com/enews Kate Middleton s princem Williamem

Nad nákupním vozíkem bylo červeně napsáno „X“ a u toho jasná zpráva. „Víme, co jí… máte rozkaz ji otrávit,“ napsal jeden terorista na Telegramu. A nebyla jediná, na kterou měli agresoři spadeno.

Kate Middleton slaví své 37. narozeniny!

Kate Middleton slaví 37. narozeniny! Přejeme vše nejlepší!

Dokonce označili malého prince na fotografii „nevěřícím“, což v Islámu znamená jediné - smrt. V konverzaci bylo kolem deseti extrémistů, kteří se podrobně domlouvali, jak dostanou jed do jídla. Ve zprávách bylo zveřejněno i několik vytipovaných supermarketů, kam Kate ráda chodí.  

Kate Middleton
Autor: twitter.com/PamelaGeller Kate Middleton

Hrozbu bere britská bezpečnost podle deníku Daily Sunday Sunday velmi vážně. Nenávistné zprávy totiž vedou k jednomu z nejobávanějších vyznavačů Islámu Husnainovi Rashidovi. Ten vyzval už v minulosti své následovníky, aby zabili Middleton i jejího manžela prince Williama včetně syna George.

Husnain Rashid
Autor: twitter.com/Daily_Express Husnain Rashid

A právě za to dostal bývalý učitel Husnain Rashid (32) doživotí. U soudu byly zveřejněny zprávy zašifrované z Telegramu, kde domlouval teroristické útoky proti celé britské rodině, včetně malého prince George. Služba totiž dokáže zprávy zašifrovat a nejsou pak dohledatelné. Ne všechny zprávy však agresor poslal v tomto šifrovacím režimu, a tak byl hned dopaden. Pro zajímavost, útočník o britské rodině poslal celkem 290 tisíc nenávistných zpráv, ve kterých plánoval jejich smrt.

Vánoční přání pro rok 2018
Autor: twitter.com/Fabulousmag Vánoční přání pro rok 2018

V Británii se již stala jedna taková událost - islámisté tehdy otrávili jídlo v supermarketech. Naštěstí se na to přišlo hned a nikomu se nic nestalo.

reklama

reklama