Ivana Jirešová (41) se nechává zkrášlit kyselinou hyaluronovou

Herečka Ivana Jirešová (41) si ke svému mladistvému vzhledu dopomáhá kyselinou hyaluronovou. Jedná se o injekční aplikaci, díky které se vyplní vrásky a obličej působí mladistvěji a neztrácí mimiku. Nejedná se tedy o tak invazivní metodu, jako je botox. Tato aplikace není trvalá, a musí se většinou jednou za půl roku opakovat, o tom ví své i Ivana, která již 4 roky tuto proceduru podstupuje.
Ivana Jirešová
Ivana Jirešová
Facebook/PetrWeigl

reklama

Herečka se před dvěma lety rozvedla s muzikantem Viktorem Dykem (49) a nedávno se ukázala na veřejnosti s novým partnerem, rozvedeným podnikatelem Milanem Štěrbou, který je o šest let mladší. Spekulovalo se, že právě on je tím důvodem, proč herečka tento zákrok podstupuje, ona sama tento fakt deníku Blesk.cz vyvrátila.

Ivana Jirešová
Autor: Twitter/WomanAndStyleCz Ivana Jirešová

„Chodím každý půlrok a tahle látka mi přijde velmi šetrná. Osvěží mi obličej, ale nezmění výraz a zůstává mimika. Jsem spokojená s panem doktorem Pilkou, který mi ještě před zákrokem trochu znecitlivěl obličej, abych vůbec necítila vpichy," pochlubila se Blesk.cz Jirešová.  

Ivana Jirešová

Herečka Ivana Jirešová už má za Dyka náhradu! Je to chlap z lesa!

Mezi další slavné české celebrity, které si nechávají vyplnit vrásky, patří i herečka Vilhelmová, modelka Faltýnová nebo zpěvačka Pártlová. Kyselina hyaluronová má ale mnohé využití. Nevyužívá se jen na vyhlazování vrásek, ale například také na výplně rtů. O tom ví své modelka Agáta Hanychová, která využívá této metody právě na své plné rty.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Herečka (@ivanajiresova),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!