Ivanka Trump: Máme syna Josefa

Před světem ani médii svého syna neskrývá. Jen dva dny po porodu se krásná maminka Ivanka Trump (31) pochlubila svým novorozeným chlapečkem. Prozradila už i jeho jméno.
Ivanka Trump, její manžel Jared Kushner a dcera Anabell Rose
Ivanka Trump, její manžel Jared Kushner a dcera Anabell Rose
instagram

reklama

Ivanka se v pondělí stala dvojnásobnou maminkou. Po dvouleté dceři Anabelle se nyní pyšní synem Josephem (Jestlipak mu babička Ivana bude říkat Pepíčku?). Jeho jméno do středečního dne tajila, ale kvůli nátlaku médií nakonec veřejnost informovala na sociální síti, kam přidala fotografii a „rodinný“ komentář.

Ivanka Trump Foto: twitter

„Jaredův dědeček byl jako skála. Doufám, že synovi jeho neporazitelného ducha a smysl pro rodinu i pracovní morálku dokážeme tímto vštípit. Můj dědeček Frederick byl zase velký stavitel a též miloval rodinu,“ vysvětlila Ivanka, proč se jejich syn jmenuje celým jménem Joseph Frederick Kushner.

Ivanka Trump je absolventkou ekonomické prestižní obchodní vysoké Wharton School na University of Pennsylvania a v současnosti působí jako výkonná viceprezidentka společnosti Trump Organization. S Jaredem Kusherem, který vlastní týdenník New York Observer, se setkala v roce 2007.

Zasnoubili se v roce 2009 v Trump National Golf Clubu v Bedminsteru. Její otec, Donald Trump, který disponuje majetkem více jak tři miliardy dolarů, má kromě Ivanky ještě čtyři děti. Nejmladší syn Barron William má sedm let.

-juf-

Mohlo by vás zajímat:

Ivanka Trump, její manžel Jared Kushner a dcera Anabell Rose

Podruhé těhotná Ivanka Trump: Exkluzivní fotky z Říma!

Celeste Buckinham převzala od Donalda Trumpa šek na 25 tisíc dolarů

Zpěvačka Celeste Buckingham je v balíku. Trump jí dal peníze!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!