Ivanu Jirešovou se pokoušel sbalit milionář

Herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová (35) zpívá, hraje a moderuje, proto není divu, že si občas potřebuje vzít pár dní volna a pořádně se odreagovat. Nejradši cestuje po Čechách za léčivými prameny.
Herečka Ivana Jirešová na procházce po kolonádě
Herečka Ivana Jirešová na procházce po kolonádě
Tomáš Železný

reklama

„Jednou za rok se vypravím do lázní. Samozřejmě bych jezdila častěji, ale na to není čas ani finance. Jezdím s mámou, tátou nebo s dcerou. Pokaždé vezmu toho, kdo to nejvíc potřebuje. Manžel na nějaké wellness bohužel moc není, ale mě to hrozně baví. Sofinku ze začátku také moc nebralo sedět v sauně nebo v páře, ale naučila se to. Hrajeme tam různé hry, povídáme si a zábavným způsobem děláme něco pro své zdraví.“

Herečka se ráda prochází po kolonádě a je jasné, že nenechává lázeňské šviháky chladné. „Minule jsem v Mariánských Lázních potkala milionáře. Většinou jsou tady cizinci, ale tohle byl zrovna Čech. Bylo mu přes osmdesát, měl kolem krku hedvábný šátek a sliboval mi, že kdybych něco potřebovala, tak mě sveze. Měl takový ten stříbrný Mercedes a byl úplně jako z filmu Někdo to rád horké. Ale do auta jsem si k němu nesedla,“ řekla herečka, která zde bude druhý květnový víkend otvírat začátek lázeňské sezony.

Jirešová stále vede s expartnerem Ondřejem Höppnerem vleklý soudní spor o dceru, kterou má ve střídavé péči, ale zatím je to bez výsledků. „Nezlobte se, ale o tom nemůžu mluvit,“ odmítá situaci komentovat.

-dad-

reklama

reklama