Iveta by měla radost…Její syn Artur Štaidl dnes slaví plnoletost

Zpěvačka Iveta Bartošová by měla radost, z jejího syna Artíka je dospělý muž! Dnes totiž slaví plnoletost a díky tomu se možná již konečně vyřeší dědické řízení!
Z Artura nám roste hezký kluk, jen tak dál!
Z Artura nám roste hezký kluk, jen tak dál!
isifa.com

reklama

Dnes je totiž den, kdy Artur může začít rozhodovat o pozůstalosti po své matce Ivetě Bartošové. Znamená to, že již konečně může, bez prostředníků a zákonných zástupců, rozhodnout, co bude s domem v Uhříněvsi, může disponovat s finanční částkou, která po Bartošové zůstala, a že to není nic zanedbatelného, bude pobírat tantiémy a také mu od dnešního dne náleží plnění z máminy životní pojistky. Z Artura je prostě movitý muž!

A jak Artur vlastně narozeniny oslaví? „Arťovi jsme celá rodina již poslali pěkné přání a ještě mu budu volat. Má to těžké. Přeju mu proto hlavně zdraví, hodně dobrých kamarádů, ať mu jde učení. Mám z něho radost, je bezvadný. Je v těžké situaci, ale snad to vše zvládne. Ještě že má fajn bráchy. Hezky jsme si spolu popovídali a vše probrali, když za mnou přijel. To bylo na začátku prázdnin,“ prozradila Blesku jeho babička Svatava. Čeká ho jako každoročně slavnostní jídlo v rodinném kruhu – s otcem Ladislavem Štaidlem a nevlastními sourozenci – Karolínou, Honzou a Jiřím.

Tak hodně štěstí, Arture!

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Josef Rychtář se neustále ometá okolo vily Ivety Bartošové. A občas z toho kápne i pěkné mediální soustíčko. Jako třeba právě tohle. Chudák Artur!

Jak to doopravdy bylo s vykradenou vilou Ivety Bartošové?


Artur Štaidl se ve Varech objevil zčista jasna.

Podívejte se, kdo nám to dorazil do Varů. Artur si to dnes štrádoval po kolonádě!

Video VIP zprávy: Říčanský démon pomalu začíná padat do problémů, které si nadrobil dřív

Italský trest pro Rychtáře: Veřejně prospěšné práce!

reklama

reklama