Iveto, drž se! Boj o život v nemocnici

Zpěvačka Iveta Bartošová je v nemocnici po akutní břišní operaci. Zamotaný příběh přestal být tragikomický a už je jen tragický. Pokud Iveta přežije, snad se jí podaří odrazit se od pomyslného dna.
Příběh zpěvačky Ivety Bartošové je čím dál smutnější
Příběh zpěvačky Ivety Bartošové je čím dál smutnější
Jiří Janoušek

reklama

 

Zpěvačku Ivetu Bartošovou odvezla včera večer z její vily v Uhříněvsi záchranka rovnou na oddělení JIP v chirurgickém pavilonu G3 Thomayerovy nemocnice v Krči. Co se jí stalo? Zatím víme pouze to, že absolvovala složitou operaci břicha.

Kolem nemocnice celý večer pobíhal vyděšený Zdeněk Macura v oranžové košili, zatímco oficiální partner zpěvačky Josef Rychtář vypadal celkem klidně a zůstal ve vile Ivety Bartošové v Uhříněvsi. Ani jeden z nich prozatím neprozradil, v jakém stavu zpěvačka je, a kdy ji pustí zpátky domů. Rychtář to nejspíš ví, ale nechce říct.

Seznam potíží, které si zpěvačka Iveta Bartošová mohla svým nezřízeným pitím přivodit, je dlouhý. Mezi nejzávažnější patří akutní zánět slinivky břišní, který se projevuje velkými bolestmi břicha – kvůli nim právě Iveta vyhledala pomoc. Zánět slinivky se řadí mezi život ohrožující onemocnění. Zpěvačka také může krvácet do trávicího traktu, s těmito potížemi již hospitalizovaná byla.

Poslední informace hovoří o tom, že jí prasknul vřed na dvanácterníku.

O tom, v jakém je Bartošová stavu, vás budeme průběžně informovat. Každopádně léčebné postupy komplikuje fakt, že jde o vyčerpanou pacientku závislou na alkoholu.

Můžeme jen doufat v ten nejlepší scénář. Že se Iveta uzdraví z akutních problémů, že se dostane do léčebny daleko mimo zájem veřejnosti a mimo dosah svých podivných známostí (ze kterých vypadá normální pouze bývalý přítel Domenico Martucci) a podaří se jí najít znovu samu sebe.

Podívejte se ZDE na 11 milenců, kteří prošli Ivetiným životem.Mohlo by vás zajímat:  

Video VIP zprávy: Whitney Houston, Amy Winehouse

Bartošová není jediná: Kdo ještě v showbyznysu skončil jako troska?


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!