Jacksonovy děti. Půjdou o žebrácké holi

Dědicům zesnulého Krále popu Michaela Jacksona možná zbudou jen oči pro pláč. Podle amerického Federálního daňového úřadu (IRS) dluží 702 milionů dolarů na daních.
Jacksonovy děti. Půjdou o žebrácké holi
Jacksonovy děti. Půjdou o žebrácké holi
Universal Music

reklama

Všichni dědici Michaela Jacksona čelí obvinění z toho, že zpěvákův majetek podhodnotili o stovky milionů dolarů a zaplatili tak nižší daně. Jacksonův majetek zdědila jeho matka Katherine, tři děti a několik charitativních organizací. Po jeho smrti v roce 2009 z dědictví údajně podle IRS zaplatili daně 7 milionů dolarů.

Mluvčí dědiců tyto skutečnosti však popírá a podle jeho slov jsou výpočty IRS spekulativní a chybné. Též uvedl, že dědici zaplatili daně v hodnotě 100 milionů dolarů. O tom zda IRS má pravdu či ne, rozhodne soud. O podíl na dědictví se původně hlásili i další členové Jacksonovic klanu. Jen co se objevily potíže, je samozřejmě ticho po pěšině.

Jeden z nejpopulárnějších hudebníků této doby, legendární Michael Jackson, zemřel 25. června 2009 v Los Angeles ve věku 50 ti let na selhání srdce. Prvotní příčinou jeho úmrtí byla akutní intoxikace anestetiky s účinkem sedativ. Jeho osobní lékař Conrad Murray si za neúmyslné zabití zpěváka odpykává čtyři roky ve vězení.

Jeho tři děti – Prince Michael, Paris a Blanket jsou v opatrovnictví Jacksonovi matky Katherine a bratrance TJ Jacksona. Katherine se momentálně soudí s koncertním promotérem AEG Live, kterého obvinila z nedbalosti. Před comebackovým turné Krále popu This Is It si podle ní organizace najala lékaře Conrada Murraye, který Jacksonovi podal smrtící dávku anestetik s účinnou látkou propofol.

-juf-

Noviny Sunday People získaly znepokojivé informace o Jacksonovi

Michael Jackson: Nová fakta o zneužívání dětí

Michael Jackson: Nedokončená show (1/2)

Nejšílenější úchylky: Michael Jackson nebyl jediný s obsesí bělení kůže

Video VIP zprávy: Sámer Issa slavil narozeniny

Michael Jackson? Kdepak, Sámer Issa! A předvedl neuvěřitelnou show!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!