Jak dlouho si ještě bude zadlužená Spelling hrát na bohatou celebritu? Tori, prober se a začni makat!

O finanční situaci Tori Spelling, jejího sexuálně neukojitelného manžela a čtyř dětí, z nichž skoro každé mělo být tím posledním, se už psalo hodně. Teď to ale vypadá, že už jsou vážně docela v… hájíčku zeleným.
Místo práce si raději půjčují od bohatých přátel...
Místo práce si raději půjčují od bohatých přátel...
archiv

reklama

Vyšlo totiž najevo, že rodina dluží, kde se dá. Neplatí účty za soukromé školy Liama a Stelly. Dluží za úložné prostory, kde mají uskladněné všechny cennosti Tori a vzhledem k tomu, že jich není málo, jedná se o dost velký dluh. Jeho nezaplacení by znamenalo, že obsah budov bude vydražen a peníze se použijí na jeho pokrytí.

Ježis, co to je?

Tori Spelling prozradila, jaké tetování zdobí penis jejího manžela. Dělá si snad legraci?

Ale Tori a jejího manžela to stále nepřesvědčilo, že by měli začít makat. Nikde v televizi je totiž nechtějí (což je straaaašně divné) a Tori se přesto směje, když jí někdo řekne, že by měla hledat práci mimo showbyznys. Nám spíš přijde úsměvné, že místo toho žebrá o peníze mezi slavnými přáteli.

Tori Spelling se svými čtyřmi ratolestmi

Tori Spelling: Páté těhotenství je vyloučeno!

Zdroj z okolí páru všakprozradil, že to příležitostné herečce a „hvězdě“ reality show vůbec divné nepřijde, dokonce se prý cítí hrdě: „Tori řekla, že je dost hrdá na to, aby nikdy nepožádala o peníze svou matku Candy. Všechny jejich problémy se točí kolem peněz a to od doby, kdy zemřel její otec Aaron a zanechal jí pouze jeden milion dolarů.“ Chudinka malá, to faaakt naštve.

 

Proti tomuhle Korejci je Fatty v online futrování amatér

FATTY, jsi pozadu! Tenhle čtrnáctiletý Korejec vydělává těžký prachy jen tím, že se láduje před webkamerou!

reklama

reklama