Jak dnes vypadají muži ze seriálu Sex ve městě?

Když před dvaceti lety vstoupil na obrazovky seriál Sex ve městě, nikdo nečekal, jaké oblibě se bude těšit. Osudy třicátnic a jedné čtyřicátnice, které řeší práci, módu, ale zejména muže, sledovali lidé po celém světě. Co dělají a jak vypadají jejich představitelky, víme. Ale jak se podepsal zub času na mužích, kteří v tomto legendárním seriálu vystupovali?
Muži ze seriálu Sex ve městě
Muži ze seriálu Sex ve městě
instagram

reklama

Chris Noth (63) - Pan Božský

Životní láska Carrie Bradshaw vypadá i po šedesátce skvěle. Vlasy zešedivěly, přibylo pár vrásek, i několik centimetrů v pase. Ale charisma rozhodně neztratil. I po poslední klapce filmu Sex ve městě 2 zůstal v herectví dále činný. Zahrál si v několika televizních filmech a seriálech. V roce 2012 si vzal za manželku herečku exotického vzhledu Taru Lynn Wilson (36), se kterou má desetiletého syna Oriona. Co myslíte, je Božský stále božský?

Chris Noth - Pan Božský
Autor: instagram Chris Noth - Pan Božský

John Corbett (57) - Aidan Shaw

Aidan byl další osudovou láskou Carrie. I on se po skončení seriálu věnuje dále herectví. A nejen to. John je také country zpěvákem. Na svém účtu má dvě alba. Od roku 2002 žije s o čtyři roky starší herečkou Bo Derek, která byla dříve považována za jednu z nejkrásnějších žen světa. Společně žijí na ranči v Kalifornii, kde chovají koně. Nemají žádné děti.

John Corbett - Aidan Shaw
Autor: instagram John Corbett - Aidan Shaw

Jason Lewis (46) - Jerrod Smith

Samanthin zajíček patřil k nejpřitažlivějším mužům seriálu. Zmužněl a stále se pyšní vypracovaným tělem a pomněnkovýma očima. Po skončení seriálu se i nadále živí herectvím. Avšak o žádnou závratnou roli zatím nezakopl. Jeho přítelkyní je herečka Liz Godwin (26). Potomka prozatím žádného nemá.

Jason Lewis - Jerrod Smith
Autor: instagram Jason Lewis - Jerrod Smith

David Eigenberg (54) - Steve Brady

Získal srdce chladné právničky Mirandy. A i on se po „Sexu“ věnuje herectví. Chodí z jednoho úspěšného seriálu do druhého. Vidět jsme ho mohli například v seriálech Chicago Fire, Právo a pořádek, NCIS-Námořní vyšetřovací služba. Je ženatý a má dvě děti.

David Eigenberg - Steve Brady
Autor: instagram David Eigenberg - Steve Brady

Evan Handler (57) - Harry Goldenblatt

V seriálu ztvárnil roli rozvodového právníka. A i přesto, že nepatřil mezi seriálové krasavce, sbalil Charlottu Yorkovou. Evan kdysi vyhrál boj s leukemií. Hrál v úspěšném seriálu Californication a v American Crime Story. Kromě hraní píše také knihy. Je ženatý s chemičkou Elisou Atti a mají dceru Sofii.

Evan Handler - Harry Goldenblatt
Autor: instagram Evan Handler - Harry Goldenblatt

Willie Garson (54) – Stanford Blatch

Představitel homosexuálního kamaráda Standforda se také věnuje herectví. Na svém účtu má několik seriálů i menších rolí ve filmech. Ve skutečnosti ale není gay. Bohužel doposud nenašel tu pravou ženu, a jak sám říká, už asi ani nenajde. Proto v roce 2009 adoptoval sedmiletého Nathena.

Willie Garson – Stanford Blatch
Autor: instagram Willie Garson – Stanford Blatch

Kyle MacLachlan (59) – Tray MacDougal

Herec ztvárnil impotentního mamánka a prvního manžela Charlotty. Kyle se kromě hraní ve filmech a seriálech věnuje i divadlu. Jeho působištěm je Broadway. Hercovou postelí prošla řada hereček i modelek. Jeho manželkou se však stala filmová producentka Desiree Gruber (48), se kterou má devítiletého syna Calluma.

Kyle MacLachlan – Tray MacDougal
Autor: instagram Kyle MacLachlan – Tray MacDougal

James Remar (64) - Richard Wright

Alfa samec a hotelový magnát, který pobláznil nymfomanku Samanthu. Taková byla jeho role v seriálu. Známý herec účinkuje v mnoha filmech i seriálech. Svůj osobní život si ale pečlivě střeží. Je ženatý a se svou ženou asijského původu, má dvě děti.

James Remar - Richard Wright
Autor: instagram James Remar - Richard Wright

Michail Baryšnikov (70) – Aleksandr Petrovsky

V posledních dílech se Carrie zakoukala do ruského umělce. Toho ztvárnil ruský baleťák Michail Baryšnikov, který emigroval do USA. Tam se začal kromě tance, věnovat i herectví. Po seriálu Sex ve městě dostal už jen menší roličky. Michail je ženatý s balerínou Lisou Rinehartovou (68) se kterou má tři děti. S předchozího vztahu s herečkou Jessicou Lange (69) má dceru.

Michail Baryšnikov – Aleksandr Petrovsky
Autor: instagram Michail Baryšnikov – Aleksandr Petrovsky

reklama

reklama