Jak fanynka královské rodiny udělala nejlepší vánoční fotku!

Jak se předpokládalo, poté, co královská rodina navštívila vánoční mši, na sítích se objevila záplava čerstvých fotek z této události. Profesionální fotografové a novináři už od brzkého rána seděli u Sandringhamu, aby udělali co nejlepší fotku. To se jim však nepodařilo a nejlepší fotku pořídila obyčejná fanynka královské rodiny.
Královská rodina
Královská rodina
instagram/@spletnik_ru

reklama

Kate Middleton, Meghan Markle, princ Harry a princ William vcházeli do Kostela sv. Máří Magdaleny, když na ně zavolala dívka Karen Murdoch. Všichni se otočili a Karen si mohla členy královské rodiny vyfotit z bezprostřední blízkosti na svůj iPhone. Snímek se podařil velmi kvalitní a živý, okamžitě se rozlétl po světě a mnohá vydání ho použila pro své titulní strany.

‚‚Jsem jednoduše velmi aktivní. Byla jsem tam se svou dcerkou a asi jsem byla poněkud nervózní. Když jsem uviděla královskou rodinu, tak jsem najednou vykřikla jak husa veselé Vánoce. To je jediné, co jsem řekla a oni se na mě otočili,“ zmínila žena v rozhovoru pro BBC. 

Výsledek troufalosti amatérské fotografky je skvělá fotografie, kde princ Harry a Kate koukají přímo do kamery, kdy jdou ruku v ruce se svými protějšky. Všichni čtyři se usmívají a nikdo je nezakrývá (jiní fotografové takhle čistý snímek neudělali). 

Kvůli extrémní poptávce médií o fotku žena pochopila, že si tím může přivydělat a začala ji prodávat tisku. ‚‚Jsem matka samoživitelka, mám dvě práce. Teď si chci našetřit peníze na studium své dcery. A můžu to udělat. To je báječné,“ nechala se slyšet Murdoch. Nakonec žena zmínila, že tato fotografie je jen náhodně podařeně zachycený moment, nic víc, nic míň.

reklama

reklama