Jak se vám líbí? Modelka Linda Bartošová jako Brigitte Bardot

Česká Miss World 2012 a modelka Linda Bartošová nafotila několik fotek pro nový kalendář ve stylu legendární francouzské krásky Brigitte Bardot. A ve stylizaci sexsymbolu šedesátých let působí neuvěřitelně svůdně.
Linda Bartošová jako božská Brigitte Bardot
Linda Bartošová jako božská Brigitte Bardot
archiv

reklama

Linda je sice také blondýnka, ale jestli je podobná „Bardotce“, to už necháme na vás. Nás tato stylizace spíš donutila zamyslet se nad tím, co vůbec dneska je s ženou, která patřila k největším kráskám na světě, a které muži padali k nohám na každém kroku.

Bardotka byla sexsymbolem francouzského filmu a objevila se v těch nejzásadnějších snímcích šedesátých let …a Bůh stvořil ženu, Má mě rád, nemá mě rád, Babeta jde do války, Viva Maria, Rumový bulvár. Hudebník Serge Gainsbourg pro ni napsal slavný duet Je t'aime moi non plus, který s ním nakonec ale nazpívala Jane Birkin. Bardotka se dokonce stala i symbolem Marianne, který ztělesňuje Francii v  ženské podobě.

Ve 39 letech se ale Brigitte Bardot stáhla ze světa filmu a od té doby se věnuje jen boji za práva zvířat.

“Své mládí a krásu jsem dala mužům. Teď dávám svou moudrost a své zkušenosti, tu lepší část mě samé, zvířatům,“ prohlásila herečka, jejíž proslulou krásu zatím stále nikdo nepřekonal.

-dad-

Francouzská herečka a modelka Laetitia Casta ztvárnila ve filmu Serge Gainsbourg: Heroický život dokonce Bridget Bardott Foto: pirelli

Francouzská herečka a modelka Laetitia Casta ztvárnila ve filmu Serge Gainsbourg: Heroický život dokonce Bridget Bardott, Foto: pirelli

 

Mohlo by vás zajímat

Petra Faltýnová a Leoš Mareš už spolu údajně nejsou, jejich vztah je minulostí

Petra Faltýnová a její muži (FOTOGALERIE). Nejnovější EX je údajně Leoš Mareš

Macurine

Vyberte nejvíc a nejmíň sexy celebritu roku 2013

reklama

reklama