Jak si užívá mateřství moderátorka Lucie Šilhánová?

Lucie Šilhánová je už čtyři měsíce mámou malé Johanky. A přesto, že je to prý to nejkrásnější, co ji v životě potkalo, nebojí se přiznat, že byly i chvíle, kdy byla úplně na dně. No ale teď už je všechno zalité sluncem a Lucka nám konečně jejich princeznu jako prvním ukázala.
21. 5. 2018 TOP STAR: LUCIE ŠILHÁNOVÁ JE UŽ ČTYŘI MĚSÍCE MÁMOU!
21. 5. 2018 TOP STAR: LUCIE ŠILHÁNOVÁ JE UŽ ČTYŘI MĚSÍCE MÁMOU!

reklama

„Myslím si, že je to asi ten nejkrásnější pocit. Zároveň ale přiznávám, že jsou dny, kdy je to dost náročné. Ale teď, je to oproti prvním dvěma měsícům procházka růžovým sadem. Každý tě připravuje na porod, který byl samozřejmě také těžký. Ale to co přijde pak, je masakr. Takže první dva měsíce jsme přemýšleli, jestli naší holčičku odvezeme do babyboxu. Tam jsme přišli na to, že už by nám ji nevrátili. Nebo jestli jí utopíme v Labi nebo jestli ji vyhodíme z okna. Byla hladová a furt nám řvala. A my jsme to nevěděli, že byla hladová, protože si brala jen málo a furt brečela. No a jak teď vidíte, je pořádný macek. Protože je na umělé výživě. Teď dva měsíce už je úplný anděl,“ prozradila Lucie.

 

Dekujeme za navstevu,dekujeme za darky,jste blazni! Priste prijedeme my

Příspěvek sdílený Lucie Silhanova (@lucie.silhanova),

Samozřejmě jako každá žena i Lucka řeší přebytečná kila po porodu. S tím ji pomáhá její partner Jarda, který je trenér. Do své původní váhy ji prý chybí zhubnout necelých osm kilo. „Mám v něm velkou oporu. No co mu také zbývá. Má mě doma. No, tak bojím se trochu svléknout do plavek. Sestavil mi nějaký plán. Dokonce dvakrát do týdne mě trénuje sám. Je ale důležité, k tomu přizpůsobit jídlo,“ řekla.

 

Jako zadny filtr po ranu prej nepotrebujemeale s tema vraskama bych mozna mela zacit neco delat

Příspěvek sdílený Lucie Silhanova (@lucie.silhanova),

Dodržovat jídelníček ještě prý úplně nezvládá. Ale nic se nemá přehánět, že? Stejně tak se staví i k návratu do práce. „Já doufám, že mě teď matky nezabijí. Měla jsem první moderovaní asi sedm týdnů po porodu. To bylo těžké a byla to chyba. No a teď moderuji, protože si člověk zároveň i odpočine, ale nesmí to člověk přehánět. Jezdím třikrát za měsíc, maximálně čtyřikrát,“ dodala Lucie.

reklama

reklama