Jak si žijí hvězdy: domy nejúspěšnějších celebrit

Jak je známo, právě bydliště nejlépe odráží charakter člověka. Podle tohoto pravidla se celebrity řídí a věnují designu svého domu velkou část svého volného času a vytvářejí svůj neotřelý styl. Hi-tech, klidné pastelové tóny, dřevo či gotika? Hlavně, aby byl dům útulný a luxusní zároveň. Podívejte se na nejluxusnější domy a vezměte si nějaké nápady i do svého bydlení.
Nejluxusnější domy
Nejluxusnější domy
instagram/@_lavish_luxuries

reklama

Vila Bruce Willise

Známý filmový John McClane bydlí již kolem 10 let v obrovské vile v Beverly Hills. Cena tohoto objektu přesáhla 16 milion dolarů za 10 tisíc m3. Na tomto teritoriu se rozléhá hlavní část domu s 11 ložnicemi, 11 koupelnami, domek pro hosty, bazén, tenisový kurt, garáž a otevřený domek k relaxaci. Jak zvenku, tak i zevnitř vily je vše vyplněno světlými pastelovými tóny. A díky ohromným oknům a minimalistickému pojetí nábytku nabýváme dojmu prostornosti a vzdušnosti. Hlavním pravidlem interiéru je právě minimalismus a využití co nejnaturálnějších materiálů jako kůže, dřevo a samet.

Loft Gerarda Butlera

Americký herec známý svou rolí krále Leonida ve snímku 300: Bitva u Thermopyl žije v New Yorku v respektované čtvrti Chelsea. Jeho bydlištěm je loft – ohromný byt s vysokými stropy, ohromnými okenicemi, který zabírá téměř celé patro, s mnoha prostornými místnostmi. Styl se dá charakterizovat elegantním luxusem s bohémskými prvky dekoru. Cihlové stěny, dřevěné podlahy i reliéfy dodávají celému prostoru na gotičnosti. Nábytek je povětšinou dřevěný a stylizovaný k dřívějším dobám. Celý interiér poukazuje na bydlení vlka samotáře. 

Rihanna

Světová zpěvačka Rihanna tráví většinu času ve svém domě v Beverly Hills, které perektně charakterizuje svou majitelku. V domě má 8 ložnic a 10 koupelen, bazén, saunu, vlastní spa a domácí kino. Sousedy zpěvačky jsou herec Tom Cruise, hvězdy Přátel Jennifer Aniston a Courteney Cox. Z ohromných oken se rozevírá úchvatný pohled na město a překrásný sad. Právě to dodává domu na prestiži i ceně. Dominující barvou v Rihaninně domě je bílá, která vytváří dojem provzdušněnosti. K tomu jsou přítomna i obrovská okna a vysoké stropy. Nábytek zpěvačky je ze světlých tónů slonové kosti, který kontrastuje s tmavými hnědými dřevěnými podlahami. Po stěnách visí obrazy současných umělců. V interiéru převládá minimalismus, moderní technologie a přírodní materiály. 

 

Ohhh that Day ..  #rihannahouse #miami #rihanna #neededme #like4like #followforfollow

Příspěvek sdílený Mylléna Thuillier (@myllena_59),

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston si pořídila dům na 900 m2 a dva roky se věnovala jeho renovování a zdokonalování. Faktor jako solární panely má dům rovněž. Kolem domu jsou vysázeny stromy, které vytvářejí útulnost a stín před ubíjejícím sluncem. Z oken ložnice se otevírá výhled na město a bazén. Před domem je krb, aby herečka mohla pořádat i sedánky v pozdních večerních hodinách. V komplexu je 5 ložnic, 7 koupelen, 2 pokoje pro hosty, posilovna, pokoj pro personál, garáž, bar, kulečník, herní pokoj, lázně a fontány. V interiéru se snoubí starý hollywoodský glamour, retro a asijské motivy. V domě je vše vyplněno přírodními materiály jako dřevo, kámen a sklo. Vše dohromady vytváří dojem propojení s přírodou.

Zároveň však v domě nechybí luxusní technologie. Převládají pastelové tóny, tmavě hnědá a šedá barva kamene. V domě nejsou žádné ostré barvy, nahrazují je lampy různého designu a rozličných barev osvětlení. Pokoje jsou přeplněny polštáři a velkým množstvím nábytku, což překvapivě nevytváří dojem přeplácanosti. 

 

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!