Jak správně zapařit? Poradí vám partička Dolanský, Prachař a Ruml

Nonstop pitka, sexy ženský v bikinách a podprsenky na hlavě. Takhle to vypadá, když si vyrazí na víkend do Tater parta mladých ženatých herců, kteří se potřebují vyblbnout. Moderátor Jakub Prachař, herec Jan Dolanský a Matouš Ruml nechali manželky doma a zapařili až se nad Tatrami blýskalo.
Dolanský, Prachař a Svarinská byli neustále v dobré náladě
Dolanský, Prachař a Svarinská byli neustále v dobré náladě
Tatry mountain resorts

reklama

Dolanský s Rumlem si na rozdíl od Jakuba Prachaře dokonce v sobotu ráno přivstali, aby se pokusili v šest ráno zdolat místní hory. Ale byl šílený vítr a Dolanského na snowboardu to málem odválo mimo sjezdovku.  

„To jezdění na prkně na ranním manžestru nemělo chybu, parádně jsem si to užil, i když pořádně foukalo a byla zima,“ prozradil Dolanský, který přiznal, že jezdí na prkně od 14 let a několik pádů ho neminulo nejen sjezdovce. Jen co vyšel z Grand hotelu, uklouznul a zavrávoral. Ale naštěstí to nikdo nefotil, protože zprvu herce skoro nikdo nepoznal.

Jan Dolanský občas jel i po zadku Foto: TMR

Kvůli nové roli si Roman Hamzík ze seriálu Cesty domů nechal narůst vousy, zabalil se do nepromokavého obleku, na krku měl obrovská sluchátka a drsné sluneční brýle. Vypadal, že je mu tak 15, a přitom mu v únoru bylo už 36.

To moderátor Jakub Prachař radši zůstal po náročném pátečním mejdanu v hotelu a celé dopoledne spal. A vzhledem k tomu, že ho čekal další náročný večírek, aspoň byl na rozdíl od Dolanského večer docela čilý. Večer si dokonce přisedl k místnímu muzikantovi a začal bubnovat na plastového koníčka.

Dolanský si rád zazpívá Foto: Tatry mountain resorts

Jejich pánská jízda skončila na diskotéce Happy End, kde po nich dokonce někdo hodil podprsenku. Chytil ji Ruml, který s ní pak spontánně točil.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Agáta Prachařová s manželem v letadle cestou do Panamy

Agáta Prachařová v ohrožení života: Půjde po ní kolumbijská guerilla?

Herci Matásek a Dolanský mají problém s falšovanými řidičáky. Půjdou sedět?

Skandál a úplatky: Půjde Matásek s Dolanským do vězení? (TOP STAR video)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!