Jak to bude doopravdy s Jonem Snowem ze Hry o trůny? Víme to a bacha - spoiler!

Když si dneska otevřete Facebook nebo Twitter, neřeší se tam nic jiného, než smrt jedné z klíčových postav. Pátá řada Hry o trůny skončila pro fanoušky šokem a všichni se ptají - vrátí se Jon Snow?
Na konci páté řady se fanoušci dočkali nepříjemného překvapení.
Na konci páté řady se fanoušci dočkali nepříjemného překvapení.
profimedia

reklama

Není totiž nic jednoduššího, než se zeptat přímo samotného herce Kita Haringtona, což udělali novináři z magazínu Entertainment Weekly. A tak konečně z odpovědí víme, co vlastně můžete čekat.

Pro ty, kdo seriál sledují pravidelně, je to jako kdyby zemřel člen rodiny a ne vymyšlená postava. A stejně tak to bere i samotný Kit. Když se dozvěděl o osudu postavy Jona Snowa, sice moc překvapen dle svých slov nebyl, ale trvalo mu pár dní, než se s tím srovnal. A promluvil si o tom přímo i se scénáristou Danem Weissem.

Varování: Následuje spoiler!

Vrátí se Jon Snow? Foto:

Přestože autor knihy Píseň ledu a ohně George Martin v knize přímo ponechává možnost navrácení Jona Snowa, protože není přímo řečeno, že je mrtvý, autoři seriálu mají jasno, jak to definitivně bude.

Jon Snow se rozhodně v šesté řadě nevrátí a svůj seriálový konec pocítil i samotný herec jednoduchým znamením - vypršela mu smlouva a nebude obnovena. Scénárista Dan Weiss s postavou Snowa už nepočítá a Kit Harington se na konci páté řady rozloučil nejen s pěknou výplatou, ale i se štábem.

"Poslední den na place jsem byl strašně dojatý a objímali jsme se, jako bychom se neměli už nikdy vidět. Ale už začínám plánovat, co budu dělat dál. Nejdřív si vezmu dovolenou a pak se budu ucházet o role v plánovaných filmech."

Tak vidíte. Smůla.

reklama

reklama