Jaká je jako máma modelka Alena Šeredová?

Alena Šeredová je známa svou krásou, bezprostředností a rozhodně také hrdostí. Po rozchodu se svým manželem fotbalistou Gigi Bufonem se i podle jeho slov zachovala jako žena s neuvěřitelnou důstojností. I přesto, že ji opustil kvůli jiné. Je to prostě silná ženská, pro kterou je na prvním místě rodina. Tedy hlavně její dva synové. V České republice byla na skok a nás zajímalo, k čemu ve výchově své syny vede a jaká je máma.
Alena Šeredová
Alena Šeredová

reklama

Alena Šeredová nedělá ve svém životě kompromisy, buď je barva bílá anebo černá. Nic mezi pro ni neexistuje. Věří hlavně v samu sebe a díky tomu v životě zvládla už ledacos. „Já si vždycky věřím, že to prostě zvládnu. Pak se zvládá všechno jednodušeji. A když věřím sama v sebe, tak jsou i pro kluky některé momenty jednoduší.“ Během posledních let měla těchto momentů modelka asi více, než by si přála. „Tak jenom když ode mě a od kluků odešel můj manžel, tak to byla obrovská změna. A já jsem změny neměla nikdy moc ráda. Ale na druhou stranu si myslím, že můžou být i pozitivní,“ prozradila Alena.

 

Mi tocca .... quanto vorrei giocare con le bambole #juventus

Příspěvek sdílený Alena Šeredová (@alenaseredova),

 

Buon Ferragosto 

Příspěvek sdílený Alena Šeredová (@alenaseredova),

Alena své syny vede ve výchově ke gentlemanství. A tak je láskou obklopována stále. „Jasně, že aspoň jednou za měsíc někoho donutím, aby mi koupil kytičku a aby mě pomazlil,“ řekla s úsměvem. A mají vzor ve svém tatínkovi? „To já nevím, protože on vzoruje někde jinde. Myslím si, že je velmi důležité, že mají vzor ve mně,“ řekla modelka.

reklama

reklama