Jaké byly poslední hodiny v Česku hollywoodského herce Roberta Pattinsona?

Naše reportérky Michaela Široká a Lenka Špillarová si daly za cíl, nespustit herce Roberta Pattinsona z očí!
8.7.2018 TOPSTAR: VARY ROBERT PATTINSON ODLET
8.7.2018 TOPSTAR: VARY ROBERT PATTINSON ODLET

reklama

Kde jinde zastihnout „upíra“ ve své přirozené podobě, než se západem slunce. Zatímco během dne se choval jako největší movie star, tak s přibývajícími hodinami si začal pobyt ve Varech užívat. Dopřával si dobrého jídla a bavil se s přáteli až do rána.

 

#robertpattinson Hot

Příspěvek sdílený ROBERT PATTINSON (@pattinson__robert),

Jako mávnutím kouzelného proutku změnil herec Robert Pattinson své chování. Zatímco po příletu působil jako fouňa, jakmile vkročil na červený koberec, celý se rozzářil. Fanoušci nechtěli hvězdu Twilight ságy a Harryho Pottera pustit. Desítky rukou se k němu natahovaly s žádostí o podpis nebo selfíčko. A herec chtěl překvapivě všem vyjít vstříc. Co říká na české fanoušky? „Jsou skvělý!“ odpověděl.

Jenže jakmile přišel Robert do sálu, zřejmě se ho zmocnila tréma a uvolnění bylo rázem tatam. Tréma se stupňovala každým krokem, kterým si šel převzít cenu za umělecký přínos a svého maxima dosáhla, když se postavil před mikrofon. „Jsem strašný řečník. Omlouvám se, musel jsem si to napsat. A nejhorší je, že se teď ode mě očekává právě nějaký proslov,“ řekl nervózní Robert. Herec pak diváky zaskočil, že i když měl připravený krátký projev, tak ho přečetl z papíru.

KVIFF

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018: Kdo, kde, kdy, s kým a proč. Víme vše!

„Působil na mě v rozpacích. Ale kdo by nebyl v rozpacích na takovém obrovském jevišti přebírat cenu na áčkovém festivalu v Karlových Varech,“ komentovala Pattinsonův projev herečka Eva Josefíková.

Hvězdný „upír“ se po slavnostním ceremoniálu rozhodl nejet s přítomnými hosty na party, ale zmizel postranním vchodem a odjel. A to na tajný večírek do luxusní francouzské restaurace v centru Karlových Varů. Herec se náramně bavil v obklopení dam, popíjel víno a konečně byl sám sebou. Soukromého večírku se účastnil také oscarový režisér Barry Levinson.

 

July 7: Rob at the KVIFF After Party. {K} #robertpattinson

Příspěvek sdílený robsten updates (@robstendiary),

Kolem půlnoci ale party rozpustili a herec se přemístil zpátky do hotelu. Jenže na pokoj nezamířil. Ve večírkovém tahu pokračoval v hotelovém baru. Tam mají ale novináři přísný zákaz vstupu. Možná i proto odletěl z Varů až včera kolem druhé hodiny odpoledne. Podle našich informací měl totiž let plánovaný o hodinu dříve.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!