Jako jediní máme exkluzivní informace o pobytu Kanye Westa a Kim Kardashien v Praze!

O pobytu Kim Kardashian (33) a Kanye Westa (36) v Praze se toho mnoho neví. Fotografové od rána do večera slídí u hotelu Four Seasons, v němž jsou novomanželé ubytovaní, a o tom, co se bude dít, se ostatní novináři zatím jenom dohadují. My teď spekulacím učiníme přítrž.
KK v Praze
KK v Praze
Jiří Janoušek

reklama

Kim a Kayne se do Prahy přesunuli z Florencie, kde se před pár dny vzali. Oba novomanžele na veselku oblékala australská stylistka a blízká rodinná přítelkyně Renelou Pandora. No a ta se pro změnu vdává zítra. Kim a Kayne nehodlají na veselce své kamarádky chybět, a tak si právě v Praze udělali líbánky.

"Renelou si Prahu vybrala, protože ji právě tady požádal přítel o ruku. Milují to tady," prozradil nám Yemi, český choreograf a šéf Dance Academy Prague, která Westovi dodává tanečníky na turné.

Ten byl ze začátku na slovo skoupý a nechtěl nám nic prozradit. "Ctím jejich soukromí a rozhodně nehodlám být ten, který novinářům bude donášet informace. Jediné, co můžu potvrdit, že se obřad Renelou bude konat zítra," uvedl.

Nám se podařilo zjistit, že po svatbě mají přátelé Kim a Kanyeho v plánu zorganizovat velkolepou party a není vyloučeno, že se poté v noci přemístí ještě do některého z vyhlášených pražských klubů. Šanci potkat prominentní pár tak rozhodně máte i vy!

Mohlo by vás zajímat:

Kim s rodinou a slavnou zpěvačkou

Cože, tolik?! Kim Kardashian prozradila, kolik utratili za velkolepou svatbu

Před a potom

Kim, ty jsi ale sobec! Známe důvod, proč Kim Kardashian nedovolila bratrovi, aby se zúčastnil svatby

Ve stylu Kim

Oblečte se podle Kim Kardashian – Víme jak na to a kam jít pro hadry!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!