Jako omalovánka: Justin Bieber má nové tetování! A zklamal tak mnohé fanynky

Tetování je módním hitem už několik let a fanoušky má i mezi slavnými osobnostmi. Výjimkou není ani mladý zpěvák Justin Bieber (23), který se tetuje už několik let. Tentokrát svou vášeň ale poněkud přehnal, nemyslíte?
Justin Bieber
Justin Bieber
facebook/Justin Bieber

reklama

Americký zpěvák, kterého milují milióny fanynek po celém světě, si nechal potetovat celé břicho. Ano, od krku až dolů po podbřišek si nechal vytetovat velmi výrazné tetování. A zatímco tetování je opravdu nepřehlédnutelné, Justinovu vypracovanou postavu už fanynky pod barevnou pokrývkou jen tak nenajdou.

Justin Bieber
Autor: facebook/Justin Bieber Justin Bieber

Jak se zdá podle fotek na zpěvákově instagramovém účtě, on je s výsledkem tatéra spokojený. Kdo však jeho novou kérku nemůže rozdýchat, to jsou právě fanynky Biebra. Ti v komentářích pod fotkou lamentují, proč to zpěvák udělal, že si zničil své tělo a podobně.

 

 

Justin v poslední době experimentuje s kde čím. Jeho vlasy mají měsíc co měsíc jinou barvu, přítelkyně střídá častěji, než ponožky, a poroto není divu, že došla řada i na tetování. Ale jak je vidět, s negativních komentářů svých fanoušků si Justin vůbec nic nedělá. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!