Jako vejce vejci? Krasavec Jude Law má už osmnáctiletého syna. Podoba je neskutečná!

Rafferty Law je svému tatínkovi, kterým je známý hollywoodský herec Jude Law, dost podobný. Je to velice sympatický mladý muž, který právě dobývá módní svět.
Rafferty Law - Jaký otec, takový syn
Rafferty Law - Jaký otec, takový syn
profimedia.cz

reklama

Jeho otec se pravidelně objevoval v anketách o nejkrásnější a nejžádanější muže světa. A jak je vidět, jablko nepadá daleko od stromu, Rafferty se svému otci nápadně podobá a nyní využívá svého šarmu ve světlech reflektorů.

Objevil se totiž na přehlídce London Collections: Men presentation on Sunday jako model a působil velice sebejistě a profesionálně. Zřejmě tedy nejde v hereckých šlépějích svých rodičů, dal se trošku jiným směrem – ale i chození módních přehlídek či pózování fotografům je takové divadýlko a někdy to může být i pěkná komedie, takže odbočil jen malinko.

Rafferty Law - Syn jednoho z nejkrásnějších herců světa - Obrázek 4 Foto:

Tento osmnáctiletý mladík je nejstarší z dětí, které má Jude s herečkou Sadie Frost. Manželé byli v letech 1997–2003. Celkem mají děti tři – zmiňovaný syn Rafferty Law, patnáctiletá dcera Iris Law a dvanáctiletý syn Rudy Law.

Tak uvidíme, jakým směrem se vydají jeho sourozenci...

Ve svých šestnácti letech se poprvé objevil v reklamě, a to švédské značky Tiger:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rafferty Law

reklama

reklama