Jamie Dornan obhajuje 50 odstínů šedi a vzkazuje, že sado-maso mají rádi skoro všichni!

Snímek 50 odstínů šedi má premiéru v našich kinech už 12. února. Přestože nedočkavé fanynky odstřihují metr den po dnu, spousta lidí už nyní film kritizuje. Za co? Za sexuální praktiky jako svazování hlavní hrdinky. Právě svazování s nádechem mučení je totiž spojeno s misogynií (nenávist k ženám).
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dornan si je vědom toho, že tyto praktiky mohou diváky pobuřovat. Obhajuje však snímek tím, že by ho fanoušci neměli odsuzovat před tím, než ho uvidí. V průběhu příprav údajně navštívil několik sado-maso klubů a byl překvapen, jak jsou tato místa oblíbená. "Chodí sem velice úspěšní muži všech věkových kategorií. Je to mnohem větší scéna, než jsem si představoval. V každém městě, v každé zemi jsou místa, kam chodí lidé, aby dostali pořádný výprask. Muži jsou mnohem více submisivní než ženy. Nejsem vyložený fanoušek těchto praktik, ale také je neodsuzuji, “ míní Dornan.

Dornan se s tímto svěřil britské edici módního magazínzu Elle. Snímek jde do kin 12. února a je natočen podle stejnojmenné trilogie.Hlavní ženskou roli zvárnila Dakota Johnson, která si zahrála stydlivou studentku Anastasii Steel.

Mohlo by vás zajímat:

 

 

Nová upoutávka k filmu 50 odstínů šedi bude k vidění již dnes!
Reklama
Reklama