Jana Bernášková: Konečně ukázala syna!

Herečka Jana Bernášková (32) je už dvojnásobnou maminkou. K sedmileté dceři Justýně, kterou má s divadelním režisérem Davidem Drábkem, se herečce v srpnu narodil malý Theodor. Jeho otcem je scenárista Rudolf Merkner.
Jana Bernášková a její syn Theo
Jana Bernášková a její syn Theo
facebook

reklama

Jana konečně ukázala, komu je její syn podobný.

„Vypadá úplně stejně jako Justýnka, když byla miminko,“ rozplývala se herečka na svém Facebooku.

„Děti jsou nejlepší vynález na světě,“ dodala.

Nejen Bernášková měla náročné léto, pořádně nabité letní měsíce měla i Bernáškové dcera Justýna. Kromě toho že „dostala“ brášku, si dcera Jany Bernáškové zahrála ve filmu Jako Nikdy s Taťjanou Medveckou a Jiřím Schmitzerem.

„Justýna hraje moc dojemně. Koukněte, je i v traileru na film!“ poznamenala Bernášková k ukázce filmu, kterou zveřejnila na sociální síti. Podívat se na ni můžete i vy.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dcera Jany Bernáškové ve filmu Jako nikdy

„Na premiéře mi Justýnka po dvaceti minutách zašeptala: Mami, já tomu filmu vůbec nerozumím a hlavně nemůžu udržet oči otevřené. Chce se mi strašně spát,“ svěřila se Bernášková, která na rozdíl od dcery měla oči celou dobu v kině dokořán.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Syn Míši Kuklové má nejradši autobusy!

Syn Kuklové už si vybral profesi: Chce být dítětem!

Markéta Hrubešová v akci

Na co si hraje dcera Markéty Hrubešové? Tak to neuhádnete!

reklama

reklama