Jana Doleželová o dceři: Ráno hlídám já, večer partner

Jsou maminky, které v šestinedělí neví ani jak se jmenují, a pak ty jako Jana Doleželová, které si chodí s kočárkem na večírky s úsměvem od ucha k uchu. Někdejší miss a lékárnici je oporou partner David Trunda.
8. 7. 2017 TOP STAR: Jana Doleželová je teprve tři týdny po porodu a už je zpátky na své původní váze
8. 7. 2017 TOP STAR: Jana Doleželová je teprve tři týdny po porodu a už je zpátky na své původní váze

reklama

„Když dítě přijde ve správný čas, kdy člověk už dospěje do období, že si miminko přeje, pak všechno funguje samo. Hezky to všechno vyšlo, musím zaklepat, a doufám, že to tak půjde i dál,“ říká Jana Doleželová.  
 
Oporou je jí David Trunda, s nímž se na hlídání dcery Veroniky pravidelně střídají. 

„Je pravda, že jsou potřeba oba rodiče. Střídáme se ve všem. Partner většinou vydrží déle vzhůru, já zase vstávám brzy ráno. Jsem ranní ptáče, tak mi to ani nevadí. Ještě, že taťka vydrží dýl večer,“ dodává. 

Jana Doleželová v roli maminky.
Autor: archiv J. Doleželové Jana Doleželová v roli maminky.

 
Na konci loňského roku se pár zasnoubil, svatba se ale kvůli těhotenství odsunula a vypadáto že ani po porodu není na pořadu dne.

„Když člověk kojí, tak svatbu ani nechce, protože si ji tak neužije, takže se nabízí až chvíle, kdy Verunka bude moci jít za družičku.“ 

Jana Doleželová a David Trunda s dcerou Veronikou
Autor: archiv FunBaby Jana Doleželová a David Trunda s dcerou Veronikou

 
Jana dodává, že už teď, tři týdny po porodu, pomýšlí na práci.

„Nejsem člověk, který by vydržel nepracovat dlouho, ale to, jak moc intenzivně se budu vracet do práce, záleží na potřebách malé, která je teď prioritou,“ doplňuje Jana Doleželová. 

reklama

reklama