Jana Paulová hubne, ale figuru má jako třicítka!

Jana Paulová má ideální postavu, přesto občas musí držet dietu
Jana Paulová má ideální postavu, přesto občas musí držet dietu
Jiří Janoušek

reklama

Jana Paulová měla vždycky výstavní figuru a bezmála šest křížků by jí nikdo nevěřil. Jenomže celý život se trápila dietami. „Přes rok to jde, protože hraju divadlo, ale o prázdninách grilujeme, sedíme u vínečka a v září mám problém vejít se do kostýmů.“

Naposledy zhubla pomocí KetoDiet a rozhodla se stát tváří této značky. Navíc peníze z prodeje poputují i občanskému sdružení Změň můj osud, s nímž spolupracuje. „Pomohli jsme postavit v jihoindickém státě Ándhrapradéši před půl rokem školičku pro děti a teď jsme začali stavět další, protože podle tamních zákonů, jakmile se dívka mění v ženu, nesmí sedět v jedné třídě s klukama,“ vysvětluje herečka. Pro občanské sdružení pracuje i její starší dcera Adéla (30), která však původně vystudovala piano. „Dělá nám produkci a taky tam jako dobrovolnice šest měsíců v roce učí. Ona je takový anděl,“ chválí dceru Paulová.

Mrzí ji akorát, že ji ještě neudělala babičkou. „Ona říká, že má ve třídě 65 dětí, tak zatím nikam nespěchá – a má pravdu.“ Adéla je také výtvarně zdatná, dělá obaly desek, maluje a ilustrovala i Janinu knížku Jak běžet do kopce. Mladší dcera Anežka (25), kterou má Jana rovněž s jazzmanem Milanem Svobodou (62), zatím studuje ve Štrasburku.

Ivana Bachoríková

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!